به عزیزی خادم بابت انتخابش در فوتسال تسلیت می‌گویم/ این فاجعه است

عضو پیشین هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با انتقاد شدید از انتخاب مهرداد سراجی به عنوان سرپرست کمیته فوتسال، گفت: به عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال بابت این انتخاب تسلیت می‌گویم.

کریم منصوری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره انتخاب مهرداد سراجی به عنوان سرپرست جدید کمیته فوتسال گفت: بنده شناختی از آقای سراجی ندارم ولی تعجب می‌کنم که چرا ایشان سه شغل دارد. سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است و اخیراً رئیس کمیته فوتسال هم شده است. تعجب می‌کنم با وضعیتی که فوتسال دارد و با مشغله‌های سراجی، هیات رئیسه فدراسیون فوتبال چطور او را برای فوتسال انتخاب کرده است.

وی افزود: من سال‌ها به عنوان عضو هیات رئیسه فوتسال فعالیت کرده‌ام. در زمان‌های زیادی از جمله دوران ریاست مهدی تاج در فدراسیون فوتبال، گرایش به بردن فوتسال زیر چتر سازمان لیگ فوتبال شایع بود. در همان زمان ما مخالفت کردیم ولی شنیده‌ام که استراتژی آقایان در فدراسیون جدید فوتبال همین است.

عضو پیشین هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال خاطرنشان کرد: انتخاب‌ها در فوتسال، باید حداقل فوتسالی باشد. دو سال پیش هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بدون اطلاع فوتسالی‌ها، اساسنامه ما را تغییر داد بدون آنکه حتی نظر اهالی فوتسال را بپرسد. با آن تصمیم، قدرت و توان باشگاه‌ها به یک چهارم کاهش یافت و مشکلات جدید به مشکلات قبلی اضافه شد. در نهایت اتفاق خاصی هم رخ نداد.

به عزیزی خادم بابت انتخابش در فوتسال تسلیت می‌گویم/ این فاجعه است
کریم منصوری

منصوری تاکید کرد: توانمندی که در اداره فوتسال بود، از جمع گرایی به فردگرایی رسید. باشگاه‌ها که صاحب اصلی فوتسال هستند، کنار می‌روند و یک عده به فوتسال دست اندازی می‌کنند. فوتسال با این تصمیمات به قهقرا می‌رود. همه دنبال این هستند که فوتسال را برای خودشان انحصاری کنند تا شاید چیزی گیرشان بیاید.

مالک باشگاه شهید منصوری با بیان اینکه فدراسیون باید اجازه بدهد فوتسالی‌ها دور هم جمع بشوند و از این مسئله ترسی نداشته باشد، گفت: باید انتصابِ بالا به پایین افراد و تقسیم مناصب بین خودشان را متوقف کنند. بابت انتخاب مهرداد سراجی در فوتسال، به عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال تسلیت می گویم. عزیزی خادم همان روز انتخابش قول داد که با فوتسالی‌ها مشورت کند ولی او به کسانی ادای دین می‌کند که وامدارشان است.

منصوری ادامه داد: عزیزی خادم روز انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون به ما گفت که از همه شما استفاده می‌کنیم. بنده عرض کردم نیازی نیست از ما استفاده کنید ولی حداقل نظرمان را بگیرید و بشنوید. فوتسال مملکت با این تصمیمات آقایان تکه و پاره می‌شود. جوشش فوتسال مربوط به باشگاه‌هایی است که دستشان در همه چیز کوتاه است. اکثر باشگاه‌ها ورشکسته هستند و هیچکس به فکر آنها نیست.

عضو سابق هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در پایان گفت: نگرانی ما فقط از انتخاب مهرداد سراجی نیست. مورد عجیب و نگران کننده تر این است که از زمان حضور عزیزی خادم در فدراسیون فوتبال، به فوتسالی‌ها گفته‌اند برنامه‌های خود را با سازمان لیگ فوتبال هماهنگ کنید نه دبیر کل یا رئیس فدراسیون. این برای فوتسال فاجعه و به معنای قرار گیری فوتسال زیر چتر سازمان لیگ فوتبال است.

کد خبر 5204681

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 7 =