انعقاد تفاهمنامه بین دانشگاه امیرکبیر و انجمن دانش بنیانهای سلامت

دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران با هدف فعالیت های آموزشی، فناورانه و کارآفرینانه تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران بین دکتر حسین حسینی تودشکی معاون پژوهشی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دکتر حسین وطن پور رئیس هیات مدیره انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران منعقد شد.

هدف از انعقاد این تفاهم نامه همکاری آموزشی، پژوهشی و کارآفرینی در حوزه سلامت است.

براساس این تفاهم نامه مرکز نوآوری دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر به انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران اختصاص می یابد تا فعالیت های مشترک دانشگاه و این انجمن صورت گیرد.

براساس این تفاهم نامه انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود تا از طریق متخصصان و مشاوران خود، نسبت به ارایه مشاوره های رایگان لازم به فناوران و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مرتبط در حوزه سلامت اقدام کند.

انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود تا طرح‌های ارایه شده فناوران دانشگاه صنعتی امیرکبیر را که آمادگی لازم برای ورود به عرصه تجاری دارند، به طور رایگان بررسی و در رویدادهای کمیته تجاری سازی انجمن در معرض بررسی سرمایه گذاران بزرگ حوزه سلامت قراردهد.

انجمن شرکت های دانش بنیان حوزه سلامت تهران متعهد می شود رایزنی لازم با چهار صندوق از صندوق های فناوری سلامت و حداقل دو بانک از بانک های همکار برای اخذ تسهیلات لازم به طرح ها و شرکت های مستقر در دانشگاه را انجام دهد.

همچنین انجمن متعهد می شود تا در مورد همکاری فناوران دانشگاه در شرکت های صنعتی حوزه سلامت، رایزنی لازم ایجاد شود.

کد خبر 5223118

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha