نظام اومانیستی در مقابل اندیشه امام راحل به زانو در آمد

اراک- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: به شهادت مردم آزاده دنیا و حتی اندیشمندان غربی، امام راحل احیاگر تمام ادیان الهی شدند و نظام اومانیستی در مقابل اندیشه ایشان به زانو درآمد.

حجت الاسلام مهدی عباسی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه امام خمینی (ره) با پرچمداری مبارزه با نظام سلطه انقلابی را راهبری کردند که در مختصات جغرافیایی ایران محدود نشد، اظهار کرد: عظمت کار امام راحل در این بود که فریاد رسای جبهه مستضعفین در قرن بیستم شدند.

وی گفت: با توجه به اینکه قرن بیستم را قرن دوری از خدا و معنویت و حاکمیت اومانیسم تعریف کرده بودند و نظام سلطه و کشورهای استعمارگر در یک فضای جدیدی سعی در تغییر مرزهای هویتی و جغرافیای خود داشتند، امام خمینی (ره) آمدند با یک مجاهدت با یک همت و اراده الهی آن ترسیم نقشه‌های جغرافیایی که نظام سلطه برای کشورهای مختلف، خصوصاً ملت‌های ستمدیده کشورهای اسلامی ترسیم کرده بودند، بر هم زد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه عظمت کار امام راحل را می‌توانیم در چند محور بیان کرد، گفت: به چالش طلبیدن نظام سلطه اولین محور عظمت کار امام خمینی (ره) بود، محور دوم عظمت کار ایشان این بود که انقلاب آگاهی را رقم زد آن هم در دنیایی که در مسیر دوری از خدا و آموزه‌های الهی حرکت می‌کرد.

عباسی ادامه داد: فقط به مردم ایران اکتفا نمی‌کنیم بلکه به شهادت مردم آزاده دنیا و حتی اندیشمندان غربی و اروپایی، امام راحل احیاگر تمام ادیان الهی شدند و نظام اومانیستی در مقابل اندیشه ایشان به زانو در آمد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: در دست گرفتن حاکمیت و حکومت سومین محور عظمت اقدام امام راحل بود که ایشان تا آخرین لحظات حیاتش به این راهبری و رهبری ادامه دادند.

عباسی در پایان بیان کرد: اکنون شاهد هستیم که ادامه این سه محور عظمت کار امام راحل با تعیین خط و مشی و ریل گذاری مقام معظم رهبری در حال پیگیری است.

کد خبر 5227817

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 10 =