حضور حجت‌الاسلام قمی در همایش بانوان نخبه همدان

همدان _ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: همایش نگاهی نو با حضور بانوان نخبه و اثرگذار استان همدان با سخنرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

حجت الاسلام محمد هادی نظیری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در همایش نگاهی نو ما از دریچه دیگری به توانمندی‌ها، قابلیت‌ها و ظرفیت‌های جامعه بانوان استان که هر کدام دارای سطح نخبگانی هستند توجه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ما شاهد حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در دارالایمان و دارالجهاد همدان خواهیم بود، ادامه داد: هدف اصلی حضور حجت‌الاسلام قمی در همدان شرکت در همایش بانوان فعال، اثرگذار و نخبه استان‌ها به‌دلیل ایجاد ظرفیت در فضای نخبگانی بانوان جامعه خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان بیان کرد: فرآیندی در فضای تبلیغات اسلامی به‌نام شکل‌گیری نهضت پیشرفت بانوان دنبال می‌شود که کاملاً مردمی است و با اراده‌های جدی بانوان فعال، دغدغه مند و اثرگذار جامعه از طیف‌ها و سلایق مختلف جامعه شکل می‌گیرد.

نظیری گفت: تمامی بانوان در استان در بخش‌ها و ظرفیت‌های مختلف با رویکردهای خاص شناسایی و سازماندهی می‌شوند تا یک حرکت جبهه‌ای، قرارگاهی و اثرگذار جدی را درصحنه استان و بلکه بین‌المللی رقم بزنند.

وی با بیان اینکه در همایش نگاهی نو در واقع انقلاب اسلامی را از دریچه ظرفیت‌های مردمی نگاه می‌کنیم، ادامه داد: در این همایش روایت فتح انقلاب اسلامی در جبهه بانوان مبارز استان در صحنه‌های مبارزات سیاسی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به تصویر کشیده می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان افزود: از بانوانی که در روند شکل‌گیری انقلاب اسلامی شکنجه شدند، فرزندانشان به شهادت رسیدند و در مبارزات و شکل‌گیری این نظام اسلامی سهیم بودند تا نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی که امروز پا در عرصه مدیریت فرهنگی، سیاسی و اجتماعی جامعه اسلامی قرار دارند در این همایش حضور خواهند داشت.

نظیری با بیان اینکه امسال افرادی که اولین رأی خود را به صندوق‌ها خواهند انداخت و شعور و تدبیر سیاسی خود را به نمایش خواهند گذاشت نیز در این همایش حضور خواهند داشت، افزود: در این همایش یک فضایی از نسل اول و چهارم انقلاب نمایش داده می‌شود، زیرا همه این بانوان در کنار هم این نهضت عظیم را مدیریت، هدایت و رهبری می‌کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان اضافه کرد: به گفته امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی، شکل‌گیری انقلاب اسلامی و امتداد نهضت به‌دست بانوان خواهد بود.

کد خبر 5234682

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 1 =