۲۵ خرداد ۱۴۰۰، ۱۰:۰۸

باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران تاسیس شد

باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران تاسیس شد

«باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» با هدف نشر، توسعه و ترویج دانش «مدیریت ارتباطات» و با انگیزه ارتقای سطح دانش و بینش عمومی حوزه ارتباطات تاسیس شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو- ایران، باشگاه‌های یونسکو نهادهایی مردمی در سراسر جهان هستند که با تکیه بر تجارب، مهارت‌ها و چشم‌انداز خاص هر جامعه، در راه صلح و تعامل میان جوامع انسانی فعالیت می‌کنند.
این باشگاه‌ها از گروه‌هایی از افراد داوطلب از هر سن، حرفه و موقعیت اجتماعی تشکیل می‌شوند که باوری مشترک و محکم به آرمان‌های یونسکو دارند.
بر همین اساس «باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» با انگیزه ارتقای سطح دانش و بینش عمومی و اعتلای آموزش، علم و اشاعه مبانی اصیل ایرانی و اسلامی بر اساس اهداف مطروحه فرهنگی در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و چارچوب‌های «کمیسیون ملی یونسکو – ایران» با التزام به رعایت مقررات موضوعه کشوری و ضوابط حاکم بر تأسیس باشگاه‌های یونسکو و بر طبق مشخصات و شرایط پیش‌بینی شده در این اساسنامه باشگاه مدیریت ارتباطات یونسکو - ایران تشکیل شده است.
هدف از تشکیل این باشگاه که سیدغلامرضا کاظمی‌دینان رئیس‌کل و امیرعباس تقی‌پور به سمت دبیرکل آن منصوب شده‌اند، نشر، توسعه و ترویج دانش «مدیریت ارتباطات»، معرفی آخرین دستاوردها و تبادل تجارب موفق در حوزه «مدیریت ارتباطات»، هم‌افزایی و توسعه تعامل حرفه‌ای با انجمن‌ها، موسسات، نخبگان و فعالان حوزه «مدیریت ارتباطات»، برقراری تعامل مناسب میان فعالان حوزه «مدیریت ارتباطات» با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی است.
همچنین موضوع اصلی فعالیت «باشگاه‌ مدیریت ارتباطات یونسکو – ایران» براساس آخرین تعاریفی که از «مدیریت ارتباطات» در محافل دانشگاهی و علمی انجام شده است، متناسب با اهداف تعریف شده، در حوزه رسانه، روابط‌عمومی، تبلیغات، بازاریابی و جامعه اطلاعاتی خواهد بود.
اعضای هیئت موسس این باشگاه را سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، امیرعباس تقی‌پور، ابراهیم کاظم‌پور اقدم، مجتبی نظری، منصور ساعی و مجید محمدخانی غیاثوند و همچنین اعضای هیئت رئیسه را سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، امیرعباس تقی‌پور، مجید محمدخانی غیاثوند، مجتبی نظری و منصور ساعی تشکیل می‌دهند.

کد خبر 5235218

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha