هر آنچه باید در مورد ترازو و مشاوره خانواده بدانید

ترازو یک بستر ارائه‌ خدمات حقوقی آنلاین است که تمامی سرویس‌های آن به صورت الکترونیکی و پس از بررسی اسناد و مدارک مشتریان تنظیم می‌شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، به احتمال زیاد اگر یکی از پرسش‌های حقوقی خود را در گوگل سرچ کرده باشید با نام ترازو برخورد کرده‌اید. ترازو یک بستر ارائه‌ی خدمات حقوقی آنلاین است که تمامی سرویس‌های آن به صورت الکترونیکی و پس از بررسی اسناد و مدارک مشتریان تنظیم می‌گردد. هر فرد می‌تواند به عنوان کاربر وارد سایت شده و به عنوان عضوی جدید یا وفادار از خدمات رایگان ترازو استفاده کند.

افراد می‌توانند پاسخ پرسش‌های خود را به صورت آنلاین دریافت و از محتوای کاربردی مقالات به بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای استفاده کنند. علاوه بر این موارد، خدمات دیگری وجود دارند که به صورت بسته‌های اختصاصی به کاربران ارائه می‌شود. با ما باشید تا تمامی خدمات ترازو را به شما معرفی کنیم.

با ترازو آشنا شوید

همانطور که پیش‌تر گفتیم، ترازو یک بستر ارائه‌ی هوشمند خدمات است که اولین بار ایده‌ی آن در سال ۱۳۹۵ مطرح شد. بلافاصله پس از آن تحقیقات بازار و نیازمندی‌های مخاطبان آغاز و تیم‌های مختلف در آن شروع به کار کردند. در بهمن ۱۳۹۷ به همت و تلاش برخی از وکلای متخصص و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مطرح ایرانی، ترازو به جامعه معرفی شد. این بستر خدماتی از آن زمان به بعد، با همکاری متخصصان کوشید تا خدمات هوشمند خود را به کاربران ارائه دهد.

خدمات ترازو چیست؟

تمام تلاش ترازو این است که خدمات خود را در زمینه‌های گوناگون به بهترین شکل ممکن به مشتریان ارائه دهد. خدمات نوین و باکیفیت ترازو به مشتریان به شرح زیر است:

۱. ارائه‌ی مشاوره حقوقی تخصصی و تنظیم قرارداد به صورت آنلاین

مشاوره حقوقی آنلاین یک خدمت جدید است که توسط آن کاربران از راه دور و تنها با دسترسی به اینترنت می‌توانند اطلاعات خود را ثبت و نسبت به دریافت پاسخ اقدام نمایند. شرایط سخت کرونایی، رفت و آمدهای پرهزینه و کمبود وقت، نیاز به مشاوره‌ی حضوری را کمرنگ و مشاوره‌ی آنلاین را بسیار ارزشمند ساخته است. بدیهی است در چنین شرایطی استفاده از یک پلتفرم حقوقی آنلاین به آدرس https://etarazoo.com/مشاوره-حقوقی-آنلاین/ برای مشاوره و دریافت دیگر خدمات، یک راه حل اساسی و سریع برای رسیدن به حقوق طبیعی افراد است.

۲. ارائه‌ی خدماتی همچون ثبت برند و شرکت

مباحث مربوط به ثبت برند و شرکت، یکی از زیرشاخه‌های مهم حقوق مالکیت فکری است. همکاران ترازویی، علم وسیعی در چنین اموری دارند و می‌توانند مشکلات مربوط به آن را در اسرع وقت حل و فصل نمایند.

۳. ارائه‌ی خدمات حقوقی به کسب و کارها و استارتاپ‌ها

ارائه‌ی خدمات حقوقی به شرکت‌ها و استارتاپ‌ها یکی از خدمات ویژه‌ی ترازو است. در صورت تمایل، افراد پس از درخواست در این زمینه به واحد بازاریابی و فروش ارجاع داده می‌شوند. پس از بررسی و توافق‌های لازم بین شرکت و مجموعه‌ی مورد نظر، مشاوره‌های لازم ارائه خواهد شد.‌

۴. معرفی مشاوران و وکلای رسمی به مشتریان

مسائل حقوقی گاه آنقدر پیچیده و سخت می‌شوند که خیلی از افراد مجبور هستند از حقوق خود صرف نظر کنند. وجود افراد مطلع و زبده در این زمینه و معرفی آنها به مشتریان، کمک بزرگی در رسیدن حق به حق‌دار خواهد بود.

۵. خدمات حقوقی خانواده

در اکثر موارد حقوقی مربوط به خانواده زمان زیادی طول می‌کشد تا افراد بتوانند مشکلات خود را حل کنند. ترازو با استناد به مواد قانونی و به دلیل آشنایی کامل با بندهای آن، می‌تواند در تمامی مراحل مشتریان را یاری کند و پرونده‌های آن را سریع‌تر به نتیجه برساند.

۶. پاسخ دهی رایگان به سوالات حقوقی

یکی از خدمات مهم و برجسته‌ی ترازو، پاسخ دهی رایگان به پرسش‌های حقوقی افراد است. ترازو این مورد را با هدف آگاه کردن افراد از حقوق طبیعی شأن انجام می‌دهد.

۷. تنظیم اسناد حقوقی

پس از ارائه‌ی اطلاعات اولیه و مدارک مربوط، هر فرد می‌تواند از خدمات تنظیم دفاعیه، قرارداد، شکوائیه و وصیت نامه برخوردار شود و نسخه‌ی الکترونیکی آن را دریافت کند.

خدمات حقوقی خانواده

یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین بخش‌های پلتفرم حقوقی ترازو، خدمات خانواده‌ی آن است. ترازو با ارائه‌ی مشاوره‌های کاربردی و معرفی وکلای زبده تمام تلاش خود را در جهت برآورده کردن نیازهای حقوقی افراد می‌کند. برخی از این خدمات عبارتند از:

۱. وکیل مهریه

پیگیری مهریه نیازمند زمان بسیار و دوندگی‌های طاقت فرسا است. از طرفی، بهترین و سریع‌ترین راه برای رسیدن به این حق طبیعی، وکیل مهریه است. وکیل مهریه می‌تواند زن را در طی مراحل طلاق نسبت به وصول مهریه راهنمایی کند. او باید به تمام قوانین گرفتن مهریه و تغییرات آن آگاهی کامل داشته باشد.

مفتخریم که در این مجموعه وکیل وصول مهریه https://etarazoo.com/وکیل-مهریه-برای-وصول-مهریه/ به این موارد کاملاً آگاهی داشته و در کمترین زمان و بهترین موقعیت ممکن می‌تواند شما را به حقوقتان برساند.

۲. وکیل حضانت

وجود وکیل حضانت زبده در پلتفرم حقوقی ترازو از بدیهی‌ترین خدمات این بستر حقوقی است. لازم به ذکر است که حق حضانت به دو شیوه برای هر یک از والدین ایجاد می‌شود. اولین مورد مربوط به سن کودک و حقی است که برای والدین ایجاد شده و دوم خود والدین هستند. یک وکیل حضانت خوب باید به مسائل حقوقی خانواده آشنایی داشته باشد تا بتواند با کمترین میزان چالش و درگیری، این مشکل را برطرف کند.

وکیل حضانت به کسی گفته می‌شود که با تمامی قوانین حقوقی گرفتن حضانت بچه آشنایی داشته باشد و بتواند از طریق وکالت حضانت تمامی مراحل حضانت فرزند را در کمترین زمان ممکن به صورت قانونی اجرا کند.

۳. مشاوره در زمینه‌ی حضانت فرزند

مشاوران ترازو شما را نسبت به مسئله‌ی حضانت فرزند آگاه می‌کنند. یکی از مسائلی که در جلسات مشاوره حضانت بچه بیان می‌شود این است که در صورت جدایی والدین، حق حضانت فرزند تا هفت سالگی به مادر و بعد از آن به پدر واگذار می‌شود. اگر پس از هفت سال درباره نگهداری از کودکان اختلاف وجود داشت، دادگاه با در نظر گرفتن درخواست حضانت بچه و مصلحت او، تکلیف را روشن می‌کند.

۴. طلاق توافقی

در صورتی که زوجین تحت هیچ شرایطی نتوانند با یکدیگر سازش کنند، بهترین کار طلاق توافقی است. برخلاف باور عموم، برای طلاق توافقی نیازی نیست که زن حتماً مهریه خود را ببخشد؛ بلکه در تمام امور مالی و غیر مالی باید به زبان مشترک برسند. این توافقات باید در حین جلسه دادرسی یا حتی پیش از آن (مراحل طلاق توافقی) به صورت سندی رسمی در دفاتر اسناد به ثبت برسد.

این مورد و مسائل حاشیه‌ای دیگر از جمله مسائلی است که دانستن آن از پایمال شدن حقوق زنان جلوگیری می‌کند. نکات کامل طلاق توافقی و قوانین آن را در مطلب طلاق توافقی و مراحل آن می‌توانید مطالعه کنید.

وکیل طلاق توافقی

۵. وکیل طلاق توافقی

شاید خوشحال شوید اگر بدانید که می‌توانید تمام امور مربوط به طلاق توافقی را به دست یک وکیل خبره بسپارید و با خیال راحت به کارهای شخصیتان برسید. گاهی اوقات نیاز به اثبات و ارائه مدارک مبتنی بر دلایل خود در دادگاه خواهید داشت و بهتر است این کار را وکیل طلاق توافقی که به قوانین تسلط دارد برای شما انجام دهد. از آنجا که شما به وکالت طلاق و قوانین و مقررات مربوط به آن آشنا نیستید، برای اثبات و ارائه مدارک مبتنی بر دلایل خود در دادگاه بهتر است این کار را به وکیل طلاق توافقی که به قوانین تسلط دارد، بسپارید. جزئیات آن را در اینجا برای شما توضیح داده ایم.

چگونه با ترازو ارتباط برقرار کنیم؟

برای آشنایی بیشتر با ترازو و استفاده از خدمات آن می‌توانید یکی از روش‌های زیر انتخاب کنید:

آدرس وبسایت: https://etarazoo.com/

آدرس پیج اینستاگرام: https://www.instagram.com/etarazoo/

شماره تماس: ۰۲۱۹۱۳۰۱۰۲۷

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5236339

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 6 =