تعامل فرهنگی و هنری رسانه‌های دیداری و نیروی انتظامی

کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری در ادامه جلسات مختلف با ارگان ها، تشکل ها و سازمان‌های مرتبط با سردار حاجیان معاون اجتماعی ناجا و مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر نیز دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری، کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری در ادامه جلسات مختلف با ارگان ها، تشکل ها و سازمان های مرتبط در جهت تعامل و همراهی در نظم بخشیدن و انسجام به تولیدات فرهنگی و رسانه ای در مدیای مختلف با سردار مهدی حاجیان معاون اجتماعی ناجا و مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر نیز دیدار داشت.

در نشست صمیمانه ای که بین رئیس و تعدادی از اعضای هیات مدیره کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری و جمعی از تهیه کنندگان پیشکسوت حوزه رسانه با سردار حاجیان معاون اجتماعی نیروی انتظامی برگزار شد به تعامل چند جانبه پلیس و این کانون پرداخته و مقرر شد معاونت اجتماعی ناجا در خصوص تولیدات رسانه ای در وجوه مختلف پیرامون تولیدات فرهنگی و هنری با کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری تعامل و همکاری داشته باشد.

در این نشست که با حضور مهدی فرجی رئیس هیات مدیره، فرشاد صادقی مدیر عامل کانون تهیه کنندگان، بهروز مفید عضو هیات مدیره کانون تهیه کنندگان، ایرج محمدی تهیه کننده پیشکسوت، سید امیر پروین حسینی عضو هیات موسسه کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری، محمد سلوکی مجری و تهیه کننده تلویزیون و امیرحسین خرمشاهی تهیه کننده و برنامه ساز رسانه ملی با معاونت اجتماعی ناجا و مدیر عامل ناجی هنر برگزار شد به افق این همکاری در صنعت رسانه و همراهی های دو جانبه کانون و نیروی انتظامی به سود فرهنگ و اعتلای تاثیرگذاری آثار فرهنگی و هنری بر جامعه با اهداف مشترک از جمله کاهش آسیب های اجتماعی و البته ایجاد امنیت و آرامش که از اهداف پلیس است در آثار رسانه ای پرداخته شد.

در این نشست تخصصی ویژه تولیدات رسانه ای، پیشنهاداتی موثر فی ما بین طرفین مطرح شد که در آن می توان به نکاتی در زمینه ایجاد شرایط نرم افزاری و سخت افزاری (از تهیه لوکیشن ها تا نحوه حضور فیزیکی و محتوایی پلیس در آثار رسانه ای) اشاره کرد.

در پایان این نشست سردار حاجیان ضمن تشکر از حضور پیشکسوتان کانون، از تفاهم و تعامل مد نظر کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری و پلیس استقبال کرد و معاونت اجتماعی ناجا را پیشتاز این همکاری و موثر در عرصه فرهنگ و هنر دانست.

این دومین جلسه مشترک پلیس و کانون تهیه کنندگان رسانه های دیداری بود که در نشست اول اعضای کانون با مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر جلسه ای مرتبط ویژه اهداف مشترک داشتند.

کد خبر 5252780

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 6 =