فرصت ثبت نام در آزمون های دانشنامه پزشکی تمدید شد

فرصت ثبت نام در شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و پنجمین دوره گواهینامه و دانشنامه فوق تخصصی تا ظهر چهارشنبه ۲۰ مردادماه تمدید شد.

به گزارش خبرنگار مهر، شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه در کلیه رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی و آزمون کتبی و شفاهی سی و پنجمین دوره گواهینامه و دانشنامه رشته های فوق تخصصی پزشکی در در روزهای ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه در دانشگاه های علوم پزشکی منتخب برگزار می شود.

فرصت ثبت نام در شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی پزشکی و سی و پنجمین دوره گواهینامه و دانشنامه فوق تخصصی تا ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۰ مردادماه تمدید شده است و کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند تا فرصت اعلام شده با مراجعه به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی http://sanjeshp.ir در این آزمون ثبت نام کنند.

شصت و هشتمین دوره آزمون دانشنامه در کلیه رشته‌های تخصصی پزشکی بالینی برای دستیاران تخصصی برگزار می شود. آزمون شفاهی دانشنامه تخصصی به صورت KFP /PMP / OSCE /MMI و سایر روش‌های ارزشیابی مبتنی بر رایانه برگزار می‌شود.

آزمون شفاهی رشته تخصصی روانپزشکی با توجه به ساختار آموزشی دارای دو مرحله آزمون مبتنی بر رایانه و نیز آزمون شفاهی (ارزیابی به صورت مصاحبه، بر بالین بیمار،) … خواهد بود.

تمامی دستیارانی که وفق مقررات واجد شرایط شرکت در آزمون گواهینامه سال جاری بوده‌اند به صورت مشروط مجاز به شرکت در شصت و ششمین دوره آزمون دانشنامه تخصصی شناخته می‌شوند.

همچنین آزمون کتبی و شفاهی سی و پنجمین دوره گواهینامه و دانشنامه فوق تخصصی به صورت الکترونیک در روزهای ۱۱ تا ۱۴ شهریورماه در دانشگاه های علوم پزشکی منتخب برگزار می شود.

تمامی دستیاران رشته های فوق تخصصی پزشکی لازم است تا تاریخ ۱۵ آذر ماه ۱۴۰۰ دوره دستیاری خود را به پایان برسانند.

دستیاران رشته های فوق تخصصی باید حداکثر ظرف مدت یکسال پس از اتمام دوره آموزش خود در آزمون گواهینامه و دانشنامه رشته مربوطه شرکت کنند و در صورت عدم شرکت یک دوره مردودی محاسبه خواهد شد.

تمامی داوطلبانی که در موعد مقرر ثبت نام کرده‌اند باید جهت اطلاع از واجد شرایط بودن برای شرکت در آزمون در تاریخ‌های ۶ و ۷ شهریور ماه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و در صورت لزوم، در مهلت تعیین شده نسبت به تکمیل مدارک ارسالی خود اقدام کنند.

محل شرکت در آزمون کتبی و شفاهی هر داوطلب حداکثر تا تاریخ ۳ شهریور از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی تعیین و اطلاع رسانی خواهد شد. به همین ترتیب حوزه امتحانی هر داوطلب نیز بنا به راهنمای مربوطه در هنگام صدور کارت ورود به آزمون از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی تعیین و به اطلاع کلیه داوطلبان رسانده خواهد شد.

کارت ورود به جلسات امتحان کتبی و شفاهی در تاریخ‌های ۹ و ۱۰ شهریور از طریق سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی http://sanjeshp.ir با وارد کردن کد رهگیری قابل دریافت است. داوطلب باید پرینتی واضح و خوانا از کارت تهیه کند و در هنگام آزمون به همراه داشته باشد.

کد خبر 5277733

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =