بودجه عمرانی دانشگاه اصفهان صفر است

اصفهان - معاون دانشگاه اصفهان گفت: بودجه عمرانی و فنی دانشگاه اصفهان در هشت سال گذشته صفر بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ولی الله میرخانی در نشست خبری در خصوص اقدامات عمرانی دانشگاه اصفهان در هشت سال گذشته اظهار داشت: در این مدت زمان مجموعاً چهار هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برای اقدامات فنی و عمرانی هزینه شده است.

وی افزود: از این میزان هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های توسعه و اهداف، هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های نوسازی و بهسازی، ۸۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های فضای سبز، ۶۰۰ میلیارد ریال پروژه‌های زیرساخت و تأسیسات و ۱۰۰ میلیارد پروژه‌های مدیریت سبز بوده است.

مبالغ خرج شده در پروژه‌های عمرانی اقدام اساتید و خیرین بوده است

معاون امور مالی و اداری دانشگاه اصفهان خاطر نشان کرد: بودجه عمرانی دانشگاه اصفهان در هشت سال گذشته صفر بوده است و مبالغی که خرج شده است همه پیگیری اساتید و پرداخت خیرین و درآمدها بوده است.

وی با بیان اینکه تا پایان سال ۱۳۹۹ ما به هیچ استادی یک ریال بدهکار نبودیم، تاکید کرد: کل بودجه دانشگاه مبلغ اندکی است و هیچ بخشی از آن برای اقدامات عمرانی نیست، حدود ۸۰۰ میلیارد ریال بودجه سال گذشته بود که ۱۵۰ میلیارد ریال آن برای حقوق معوقه اساتید و ۱۵ میلیارد ریال آن نیز به شرکت‌های طرف قرارداد برای پرداخت معوقات پرداخت شد.

میرخانی در خصوص پروژه ساختمان آزمایشگاه علوم و فن آوری های نوین تصریح کرد: تا به امروز حدود ۲۰۰ میلیارد ریال برای این پروژه خرج شده است، اما تکمیل آن که بودجه حدود هزار میلیاردی می‌خواهد خواستار تصویب دانشگاه و پیگیری مدیران آینده است که امیدواریم این ساختمان مهم نیز به بهره برداری برسد.

ساختمان آزمایشگاه علوم و فناوری تکمیل شود

وی در خصوص پروژه‌های افتتاحی دانشگاه اصفهان در آستانه تغییر مدیریت دانشگاه ابراز داشت: پروژه‌های مدیریت بهینه آب، هوشمند سازی و بهینه سازی موتورخانه‌ها، بهینه سازی شبکه آبرسانی و بازسازی زمین تنیس دانشگاه از جمله این پروژه‌ها است.

معاون امور مالی و اداری دانشگاه اصفهان در خصوص ایجاد ساختارهای نظام مند علمی در مدیریت کارکنان بیان داشت: بازنگری در آئین نامه کارکنان و هیأت علمی رفع موانع مربوطه، نگارش و اجرای دستورالعمل بهره وری کارکنان، پرداخت حق فنی کارکنان در قالب سه گروه به پیشنهاد مدیریت فنی دانشگاه و اعمال مدرک تحصیلی کارکنان دانشگاه طبق آئین نامه‌های موجود از جمله این موارد بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، بعد از این مراسم از ۱۴ پروژه بازسازی و احداث با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان بهره برداری شد.

کد خبر 5305651

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 11 =