«پل مدیریت» پل ارتباطی مردم و مسئولان شد

برنامه جدید رادیو تهران با عنوان «پل مدیریت» با دعوت از مسئولان شهری استان تهران پاسخگوی مشکلات و دغدغه های شهروندی خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، برنامه جدید رادیو تهران با عنوان «پل مدیریت» برنامه ای گفتگو محور است که با دعوت از مسئولان شهری استان تهران پاسخگوی مشکلات و دغدغه های شهروندی می شود.

اکبر محمدی خانی سردبیر برنامه «پل مدیریت» ضمن اعلام این خبر گفت: ساکنین شهرستان های استان تهران و شهر تهران مخاطبان کانونی رادیو تهران هستند که هر روز با ادارات و دایره های سازمانی مواجه هستند و مسائلی دارند که برای حل آنها ناگزیر به مواجهه با مسئولان شان می شوند «پل مدیریت» فرصتی برای مدیران و مردم است تا دور یک میز کنار هم بنشینند و مسایل شان را طرح و حل و فصل کنند.

وی عنوان کرد: چند سالی است که بنا به اقتضائات مدیریتی، مدیران از اتاق های خود اداره کننده مردمی هستند که با آنها دچار گسست ارتباطی شده و گاه از هم درک درستی ندارند، همانطور که شهروندان نیز از مسایل، حوزه اختیارات و تکالیف مدیران آگاهی کاملی ندارند. این انتظار متقابل از هم سبب کنش متقابل معیوبی شده است که زیبندگی ندارد.

وی یادآور شد: شبکه رادیویی تهران درصدد است به کارکرد رسانه ای و مسئولیت اجتماعی خود عمل کند و پل ارتباطی بین شهروندان و مدیران استان تهران باشد. برنامه جدید« پل مدیریت» به مسئولیت گروه برنامه ریزی و مدیریت شهری از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۵ تا ۱۵:۵۵ از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

محمدی خانی با اشاره به اهداف اصلی برنامه جدید «پل مدیریت» گفت: ایجاد و بهبود ارتباط بین شهروندان و مدیران استانی، درک متقابل مدیران و مردم از شرایط موجود کشور، تمایل به مشارکت در فعالیت‌های شهروندی و اعتماد به نهادهای اداره کننده شهر نزد مخاطبان از جمله اهدافی است که در برنامه «پل مدیریت» دنبال می شود. ما در این برنامه تلاش می کنیم تا دسترسی مردم شهرستان های استان تهران به مدیران شهری برای طرح مسائل و دغدغه های شهروندی شان تسهیل یابد.

وی با اشاره به برخی از موضوع های این برنامه افزود: بسترسازی برای مدیران شهری در درک درست مسائل شهروندان و لحاظ کردن آن در تصمیمات اداری یکی از رویکردهای برنامه «پل مدیریت» است که با موضوعاتی همچون وحدت و هویت ملی، کاخ نشینی و کوخ نشینی، سبک زندگی غربی، فردگرایی، خشونت و هیجان کاذب، افسردگی و انزوا، تقلیل روابط خانوادگی، اعتیاد و اینترنت، کتاب فیلم، موسیقی و ... دنبال می شود. عدالت خواهی، صداقت، انصاف، خوش رویی، وفای به قول، رعایت حق الناس، اخلاص، مدارا، احترام، مهاجرت، فرزندآوری، ازدواج آسان و تحولات جمعیتی و ... از دیگر موضوعاتی است که در این برنامه به آنها پرداخته خواهد شد.

به گفته سردبیر برنامه «پل مدیریت» در بخشی از برنامه با عنوان «میز خدمت» حوزه وظایف اداره در قبال شهروندان تشریح می شود و در آیتم «مقام مسئول» بالاترین مقام مسئول در ارتباط با موضوع برنامه در استودیو رادیو تهران حضور می یابد از همین رو امروز ۵ مهر ماه خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران دعوت برنامه «پل مدیریت» از رادیو تهران را پذیرفته تا پاسخگوی سوالات مردم در زمینه طرح جهش مسکن، مسکن مهر و مسکن اقدام ملی باشد. مخاطبانی که در حوزه مسکن و این طرح ها مشکل یا پرسشی دارند می توانند امروز چهارشنبه پنجم آبان از ساعت ۱۵ با ما در تماس باشند.

عوامل این برنامه عبارتند از تهیه کننده حماد خزایی و محمد بخشایش، مجری الهام شوقی و آوید بزرگی، هماهنگی فاطمه نوری و محمدرضا پاکزادیان، گزارشگر امیر وکیلیان.

کد خبر 5337165

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 2 =