جشنواره قرآنی مدهامتان کرمان برگزار می‌شود

کرمان - مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کرمان گفت: جشنواره قرآنی مدهامتان استان کرمان طی دی ماه در دو بخش خواهران و برادران برگزار می‌شود.

حجت الاسلام مصطفی گرجی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اهمیت فعالیت‌های قرآنی در سطح جامعه گفت: با توجه به اینکه قرآن کریم، کتاب زندگی است و در تمامی ابعاد و سطوح راهبرد و استراتژی دارد لذا باید در زمینه‌های مختلف از این کتاب آسمانی و انسان ساز استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه یکی از روش‌های ترویج فرهنگ قرآنی برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات قرآنی برای سنین و اقشار مختلف جامعه است، بیان کرد: ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان کرمان نیز در این زمینه در حال برگزاری برنامه‌های مختلف است و یکی از این برنامه‌های شاخص، جشنواره قرآنی مدهامتان است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان کرمان با بیان این مطلب که دبیرخانه دائمی این جشنواره در شهرستان انار دایر شده و هر ساله در حال برگزاری است، عنوان کرد: امسال نیز در پنجمین سال متوالی شهرستان انار میزبان برگزاری جشنواره قرآنی مدهامتان است.

وی اظهار کرد: مرحله اول این جشنواره از طریق ثبت اثر شرکت کننده ها در سامانه بچه‌های مسجد انجام و پس از داوری، در هر رشته پنج نفر به صورت حضوری به جشنواره قرآنی مدهامتان راه پیدا می‌کنند.

حجت الاسلام گرجی با بیان این مطلب که جشنواره قرآنی مدهامتان استان کرمان در تاریخ‌های ۱۵ و ۱۶ دی ماه به مدت دو روز با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشنواره در دو بخش خواهران و برادران در سنین زیر ۷ سال، ۷ تا ۱۶ سال و ۱۷ تا ۳۰ سال برگزار می‌شود.

کد خبر 5363652

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =