طرح پلان مدیریت مجموعه میدان نقش جهان اصفهان بررسی نهایی شد

مطالعات پلان مدیریت میراث جهانی میدان نقش جهان بررسی شد و اعضای شورای تخصصی پایگاهها بر اجرایی شدن پیشنهادات و افزایش تحقق‌پذیری پروژه‌های پیشنهادی در بازه زمانی مشخص تاکید کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلسه بررسی مطالعات پلان مدیریت میراث جهانی میدان نقش جهان با حضور مدیرکل پایگاه‌ها، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان و اعضای شورای تخصصی پایگاه‌ها روز دوشنبه ۲۷ دی‌ماه ۱۴۰۰ در سالن فجر وزارتخانه برگزار شد.

در این جلسه مشاور طرح (دانشگاه هنر اصفهان) به ارائه ابعاد کمی و کیفی پروژه در حوزه‌های تخصصی میان دانشی، در سه گام بررسی اسناد، طرح‌ها و پروژه‌های اجرایی و پژوهشی، مطالعه و بررسی‌های میدانی، مصاحبه با متخصصان، کسبه و مردم و تمامی ذی‌نفعان و دست‌اندرکاران مرتبط با موضوع پرداخت.

همچنین مشاور طرح پس از ارائه بررسی‌ها و تحلیل‌های انجام شده ضمن ارائه چشم‌انداز و راهبردها به معرفی اقدامات و پروژه‌های پیشگام در کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت و پژوهش و توسعه دانش whs پرداخت.

در ادامه اعضای شورای تخصصی پایگاه‌ها پس از بحث و تبادل نظر پیرامون ابعاد مختلف طرح، برای اجرایی شدن پیشنهادات و افزایش تحقق‌پذیری پروژه‌های پیشنهادی در بازه زمانی مشخص تاکید کردند.

فرهاد عزیزی زلانی مدیرکل پایگاه‌ها از مشاور طرح به دلیل انجام مطالعات گسترده و دقیق تشکر کرد و بر ارائه سازمان اجرایی و مدیریتی برای مشخص کردن وظایف و نحوه مشارکت تمام دستگاه‌ها، دست اندکاران، ذی‌نفعان و سایر نهادهای ذی‌ربط، شهرداری، اداره اوقاف و.... تاکید کرد و افزود: ارائه سندهای روشن و پلان استراتژی در حوزه‌های مختلف حفاظتی، توسعه گردشگری و مشارکت توسط مشاور طرح مورد انتظار است.

همچنین کلیات طرح پلان مدیریت با نظرات اعضای شورا تصویب شد.

کد خبر 5403255

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =