دوره های علمی کاربردی مورد نیاز زنان سرپرست خانوار ایجاد می شود

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرد:دوره های آموزشی مورد نیاز امور زنان و خانواده به ویژه برای جامعه زنان دانشگاهی جویای کار، زنان سرپرست خانوار و زنان خانه‌دار فراهم می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، اصغر کشت‌کار از تصویب ۲۹ برنامه درسی تک‌پودمان و تک‌درس شامل ۱۷ دوره تک‌پودمان و ۱۲ دوره تک‌درس در این دانشگاه طی ۲ ماه اخیر خبر داد.

وی افزود: در راستای توسعه آموزش‌های تکمیلی بین سطوح تحصیلی، دفتر برنامه ریزی درسی طی اقداماتی فشرده و با بهره‌مندی از نظرات متخصصان و صاحب‌نظران و از طریق گروه‌های تخصصی صنعت، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر استفاده کرده است.

سرپرست معاونت آموزشی دانشگاه تصریح کرد: این برنامه‌های درسی با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با رویکرد عملیات مرزبانی، دریابانی، پی‌جویی و کشف جرایم و امور آماد و پشتیبانی، مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان همیاری شهرداری‌های استان فارس، و دهکده دانش و مهارت در راستای تعمیرات تلفن همراه و سامانه‌های هوشمند ساختمان طراحی و تصویب شده است.

وی ادامه داد: همچنین مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان قم و کانون فرهنگی تبلیغی حدیث فتح، مرکز آموزش علمی کاربردی شرکت گلستان، شرکت‌های آسان خودرو و محور ماشین در حوزه‌های شغلی تعمیرات مکانیکی و الکتریکی و مدیریت نت ماشین‌های عمرانی و معدنی و موتورهای دیزل و مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۴۶ تهران در طراحی و تصویب این برنامه‌های درسی همکاری داشته‌اند.

سرپرست معاونت آموزشی در ادامه اظهار داشت: مقرر است زمینه‌های تدوین، بررسی و تصویب دوره‌های آموزشی مورد نیاز امور زنان و خانواده به ویژه برای جامعه زنان دانشگاهی جویای کار، زنان سرپرست خانوار و زنان خانه‌دار براساس تفاهم نامه‌های منعقده و با همکاری مشترک معاونت امور زنان وخانواده ریاست جمهوری در بازه زمانی کوتاه‌مدت فراهم شود.

کد خبر 5438165

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha