ورود سازمان بازرسی به موضوع حق بیمه قرارداد شرکت‌های دانش بنیان

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از ورود سازمان بازرسی به موضوع حق بیمه قرارداد شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، ذبیح الله خدائیان گفت :۶۱ بازدید میدانی از پارک‌های فن آوری، مراکز نوآوری و شرکت‌های دانش بنیان صورت گرفته است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور همچنین از ارسال تعداد ۲۵ نامه هشداری و مکاتبه با کلیه دستگاه‌های اجرایی در استان‌ها در راستای حسن اجرای قوانین و مقررات در جهت انجام حمایت‌های قانونی از شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

وی با بیان اینکه تاکنون یازده جلسه کارگروه «حمایت از تولید دانش بنیان و صیانت از نخبگان» تشکیل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان در حوزه‌های مختلف بررسی و نشست‌هایی هم با مدیران این شرکت‌ها برگزار شده است، از ورود سازمان بازرسی به موضوع حق بیمه قرارداد شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

خداییان در ادامه برنامه ریزی برای انجام برنامه‌های نظارتی با احصاء قوانین محوری در حوزه تولید و به ویژه تولید دانش بنیان را مورد اشاره قرار داد و افزود: قوانین محوری در حوزه حمایت از تولید به ویژه تولید دانش بنیان و تمام تکالیف دستگاه‌های اجرایی کشور در این زمینه احصاء و در اختیار بازرسان کل امور و استان‌ها قرار گرفته تا این موضوعات را در قالب برنامه‌های نظارتی مورد رصد قرار داده و گزارش دهند که تا چه اندازه قوانین اجرا شده است.

کد خبر 5497927

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha