مراجعه حضوری دانشجویان به سازمان امور دانشجویان کاهش یافت

رئیس سازمان امور دانشجویان گفت: با ارائه خدمات غیر حضوری از مراجعه حضوری دانشجویان و دانش‌آموختگان به سازمان امور دانشجویان کاسته شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان امور دانشجویان، هاشم داداش‌پور رئیس سازمان امور دانشجویان طی حکمی مصطفی صالحی را به سمت سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان منصوب کرد.

آئین تکریم از خدمات بهزاد رسته من مطلق مدیر کل سابق دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان امور دانشجویان و معارفه مصطفی صالحی سرپرست جدید این دفتر با حضور رئیس سازمان امور دانشجویان در محل این سازمان برگزار شد.

هاشم داداش پور، در این جلسه ضمن تبریک ایام ولادت امام رضا (ع) و دهه کرامت و تشکر از زحمات مهندس رسته من مطلق گفت: با ارائه خدمات غیر حضوری، باید از مراجعه حضوری دانشجویان و دانش‌آموختگان به سازمان امور دانشجویان کاسته شود.

وی ادامه داد: الکترونیکی شدن خدمات دستگاه‌های اجرایی، اقدام لازمی است که برای خروج از سیستم سنتی و حرکت در مسیر ملحق شدن به خدمات دولت الکترونیک صورت می‌گیرد. این حرکتی که چند سال است آغاز شده، باید با روحیه مضاعف و جهادی دنبال شود و نقاط ضعف و کاستی‌ها برطرف گردد و ضمن رضایت حداکثری، تا حد امکان از تعداد مراجعات حضوری بکاهد.

رئیس سازمان امور دانشجویان با اشاره به حل مشکلات دانشجویان و کاهش مراجعه حضوری آنان به سازمان در پی راه‌اندازی سامانه سجاد تصریح کرد: ما در نسل اول فناوری اطلاعات در سازمان دانشجویان موفق بوده‌ایم، اما این نسل اول جهت پیشبرد امور سازمان امور دانشجویان کافی نیست و باید به فکر نسل جدیدی از حوزه فناوری اطلاعات باشیم که پاسخگوی نیاز روز و آینده سازمان و مطالبات مدیران و دانشجویان باشد.

مصطفی صالحی سرپرست دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز در این جلسه ضمن اشاره به واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان یک پیشران در سازمان امور دانشجویان گفت: امیدواریم بتوانیم اهداف واحد فناوری اطلاعات مانند ایجاد درگاه واحد در راستای دولت هوشمند، یکپارچه سازی و مطمئن‌سازی داده‌ها و ارتقا بحث‌های امنیتی را پیش ببریم.

در بخش پایانی این آئین، حکم انتصاب، سرپرست جدید دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و لوح قدردانی مدیر سابق این دفتر، توسط رئیس سازمان به آنان اهدا شد.

گفتنی است؛ از سوابق اجرایی دکتر مصطفی صالحی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران می‌توان به معاون سامانه‌های اطلاعاتی مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران، عضو کارگروه اطلاع رسانی و رسانه دانشگاه بدون دخانیات، نماینده هیأت اجرایی جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران جهت حضور در کارگروه بررسی صلاحیت علمی گروه بین رشته‌ای فناوری دانشکده علوم و فنون نوین، عضو کارگروه تخصصی منابع انسانی دانشگاه تهران، عضو کارگروه تخصصی مدیریت فرآیندهای دانشگاه تهران، معاون سامانه‌های اطلاعاتی مرکز فناوری‌های دیجیتالی دانشگاه تهران اشاره کرد.

کد خبر 5513137

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha