سرمایه‌گذاری برای ساماندهی پساب شهرضا/صنایع مشکل تامین آب دارند

شهرضا _ فرماندار شهرضا گفت: برای رفع مشکل آب صنعتگران برنامه ریزی و سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در بحث پساب شهرضا انجام شده است اما همچنان صنایع با مشکل آب مواجه هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سید امیر جعفری پیش از ظهر پنجشنبه در جمع صنعتگران شهرک صنعتی رازی و در حضور وزیر ارشاد، اظهار داشت: در شهرک صنعتی رازی حدود ۶۴۸ واحد صنعتی مجوز بهره‌برداری گرفتند که از این تعداد ۳۸۰ واحد در حوزه‌های مختلف غذایی، شیمیایی، نساجی، برق، فلزی، الکترونیک و دیگر فعال هستند.

وی با اشاره به مشکل آب شهرک عنوان کرد: برای مشکل آب صنعتگران برنامه ریزی شده و سرمایه‌گذاری بسیار خوبی در بحث پساب شهرضا انجام شده است اما همچنان صنایع با مشکل آب مواجه هستند و دچار مشکل شده اند.

فرماندار شهرضا با توجه به مشکل برق صنعتگران شهرک، افزود: در نخستین سفر استاندار اصفهان و حضور در شهرک رازی مصوب شد که دو پست ۶۳ کیلووات و یک پست ۲۳۰ کیلووات برق به شهرک اختصاص داده شود اما همچنان این مصوبه عملی نشده است.

وی تصریح کرد: باید در این شرایط اقتصادی برای حمایت از کارآفرینان بتوانیم سرمایه در گردش و ثابت را تزریق کنیم تا بخشی از مشکلات اقتصادی آنها هم حل شود.

جعفری با بیان اینکه ظرفیت شهرک صنعتی رازی برای اشتغالزایی خوب است، گفت: صنایع مستقر در شهرک رازی شهرضا از صنایع خاص در کشور است.

گاز شهرک رازی تنها از یک مسیر تأمین می‌شود

وی بیان کرد: گاز شهرک تنها از یک مسیر تأمین می‌شود که این امر نیازمند تقویت و اصول حفاظت و ایمنی است.

جعفری با بیان اینکه این شهرک یکی از شهرک‌های نمونه در سطح استان و حتی کشور است، گفت: شیمی پارک از اولویت‌های حوزه صنعت است و امیدواریم در سفر امروز رئیس‌جمهور به استان این موضوع برای شهرستان شهرضا نیز پیگیری شود.

کد خبر 5515864

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha