ارائه خدمات و توزیع امکانات در تمام مناطق شهری عادلانه باشد

شهرکرد-رئیس کمیسیون املاک و اداری شورای اسلامی شهرکرد گفت: تمام توان مجموعه مدیریت شهری، صادقانه به منظور رفع دغدغه‌های شهروندان به کار گرفته می‌شوند چرا که ارائه خدمات عادلانه وظیفه ما است.

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه بیگی شامگاه یکشنبه در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهرکرد، اظهار کرد: ارائه خدمات ارائه و توزیع امکانات به شهروندان در تمامی مناطق از سوی مدیریت شهری باید یکسان و عادلانه باشد.

وی عنوان کرد: تمام توان مجموعه مدیریت شهری، عادلانه و صادقانه به منظور رفع دغدغه‌های شهروندان به کار گرفته می‌شوند و ما ارائه عادلانه خدمات به همه شهروندان را وظیفه خود می‌دانیم.

رئیس کمیسیون املاک و اداری شورای اسلامی شهرکرد مطرح کرد: شورا و شهرداری شهرکرد علیرغم معضلات اقتصادی موجود، کار و تلاش را متوقف نکرده و به دنبال ارائه خدمات مطلوب و در شأن مردم می‌باشد.

الزام نصب کارتخوان بر روی تاکسی‌های درون شهری

رئیس شورای اسلامی شهرکرد با تاکید بر لزوم نظارت بر اقدامات اجرایی پیمانکاران، اعلام کرد: نظارت بر عملکرد پیمانکاران فضای سبز و امور خدمات شهری در خصوص جمع‌آوری زباله، تنظیف معابر، آبیاری، هرس و نگهداری درختان، چمن‌ها و دیگر خدمات شهری افزایش یابد تا شاهد بهبود عملکرد آن‌ها و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان عزیز باشیم.

محمد رضا بیاتی با بیان اینکه در سال‌های اخیر برای تأمین رفاه حال نوجوانان و جوانان شهر زمین چمن مصنوعی در جنوب شهرکرد توسط مدیریت شهری ایجاد شده است، افزود: اما امروز وضعیت این چمن از لحاظ کیفیت و ارائه خدمات توسط بخش خصوصی مطلوب نیست.

وی با اشاره به اینکه پیمانکاران شهرداری در قراردادها باید حقوق نیروها را تا دو ماه پرداخت کنند، تصریح کرد: در ١٠ ماه گذشته هیچ‌گونه مشکلی در خصوص پرداخت حقوق کارگران خدمات شهر نداشته‌ایم و هیچ معوقه‌ای هم از قبل باقی نمانده و سعی می‌کنیم حقوق کارگران همزمان با حقوق کارمندان شهرداری پرداخت شود.

بیاتی با اشاره به تشدید نظارت بر رعایت کرایه‌ها و رفتار رانندگان با شهروندان و تکریم مسافران، افزود: نصب کارتخوان بر روی تمامی تاکسی‌های درون شهری شهرکرد الزامی است.

لزوم برخورد قانونی سازمان حمل و نقل بار و مسافر با رانندگان متخلف

رئیس کمیسیون خدمات شهری، فضای سبز و بهداشت عمومی شورای اسلامی شهرکرد در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌های درون‌شهری نسبت به آخرین مصوبه شورای پنجم در شهرکرد حدود ٣٠ درصد بوده است، گفت: نظارت بر روی تاکسی‌ها ضعیف است و تعدادی از رانندگان کرایه با نرخ متفاوت از شهروندان دریافت می‌کند.

یوسف صادقی افزود: سازمان حمل و نقل بار و مسافر موظف به اعمال نظارت بر نرخ‌های مصوب است و باید در صورت تخلف رانندگان به طور جدی با آنان برخورد قانونی انجام شود.

وی درباره دریافت کرایه تاکسی بیش از نرخ مصوب توسط برخی رانندگان تاکسی، عنوان کرد: اگر گزارشی در خصوص افزایش بی رویه نرخ کرایه‌های تاکسی در خطوطی به شورا ارسال شود قطعاً پیگیری خواهیم کرد.

کد خبر 5530032

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha