زیرساخت‌ها و شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم فراهم می‌شود

بوشهر-معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: زیرساخت‌ها و شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم فراهم می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، بهروز رحیمی صبح چهارشنبه در جریان سفر به مناطق محروم استان بوشهر و بازدید از بیمارستان بقیه‌الله اعظم (عج) دیلم اظهار داشت: با فراهم‌سازی زیرساخت‌ها و شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم به دنبال ارائه خدمات هرچه بهتر و باکیفیت‌تر به مردم عزیز ایران اسلامی به‌ویژه در مناطق مرزی و کم برخوردار هستیم.

وی بابیان اینکه سیاست‌های وزارت بهداشت در توجه به مناطق محروم است گفت: یکی از نکات برجسته در شهرستان دیلم مشارکت فعال خیرین است که کرامت و مشارکت خیرین در پروژه‌های بهداشتی و درمانی جدای از برکات مالی، باعث تکثر مهربانی و انسانیت می‌شود.

معاون وزیر بهداشت ضمن تقدیر از خیرین سلامت استان بوشهر، تصریح کرد: مشارکت کریمانه خیرین حوزه سلامت در مناطق محروم و کم برخوردار باعث ارتقای سطح خدمات سلامت به مردم این مناطق است.

رحیمی در ادامه ضمن اشاره به سیاست‌های وزارت بهداشت در توجه به مناطق محروم تبیین کرد: از نگاه وزارت بهداشت شهرستان‌های کم برخورداری مانند دیلم نیازمند توجه و مراقبت بیشتری به‌ویژه در حوزه سلامت هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در ادامه ضمن اشاره به سیاست‌های وزارت بهداشت در توجه به مناطق محروم خاطرنشان کرد: با فراهم‌سازی زیرساخت‌ها و شرایط زیست پزشکان در مناطق محروم به دنبال ارائه خدمات هرچه بهتر و باکیفیت‌تر به مردم عزیز ایران اسلامی به‌ویژه در مناطق مرزی و کم برخوردار هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در جریان سفر به مناطق محروم استان بوشهر از مراحل پیشرفت پروژه توسعه بیمارستان بقیه‌الله اعظم (عج) دیلم بازدید کرد.

توسعه اورژانس بیمارستان و احداث بخش‌های ویژه NICU و ICU و CCU از ازجمله طرح‌های توسعه‌ای بیمارستان بقیه‌الله اعظم (عج) شهرستان دیلم بوده که با مشارکت خیرین حوزه سلامت در حال تکمیل است.

کد خبر 5565457

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha