برنامه‌ریزی برای احداث ۱۰۰ بازار میوه و تره‌بار در پایتخت

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از برنامه‌ریزی برای احداث ۱۰۰ بازار میوه و تره بار در پایتخت خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم که حداقل ۴۰ بازار را کلنگ زنی کنیم.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت با اشاره به برنامه‌ریزی برای احداث ۱۰۰ بازار میوه و تره بار در تهران، گفت: تاکنون اقدامات مربوط به ۴۰ بازار نهایی شده و در کوتاه‌ترین زمان کلنگ زنی انجام خواهد شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با بیان اینکه ما قول احداث ۱۰۰ بازار را دادیم و به دنبال این هستیم که حداقل ۴۰ بازار را کلنگ زنی کنیم، خاطرنشان کرد: مساله اصلی ما در این خصوص تأمین زمین است؛ در شهرداری کارگروه ویژه‌ای تشکیل دادیم تا با توجه به اینکه ۴۰ درصد پیشرفت داشتیم، بتوانیم ۶۰ درصد باقی مانده را در ایام باقی مانده تا پایان سال به اتمام برسانیم.

وی از احتمال بهره برداری از حداقل ۱۵ تا ۲۰ بازار تا پایان سال خبر داد و افزود: احداث این بازارها از جمله برنامه‌های کوتاه مدت ما به شمار می‌رود.

فصاحت افزود: با توجه به برگزاری جلسات معاون خدمات شهری و همچنین جلسات حوزه شهردار در این زمینه، امیدواریم بتوانیم اراضی مورد نیاز را تحویل بگیریم و موضوع را پیش ببریم.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در پایان بیان کرد: بنا داریم بازارهایی را به صورت مشارکتی احداث کنیم و بر همین اساس امسال ۱۵ تا ۲۰ بازار مشارکتی نیز با همکاری بخش خصوصی راه اندازی خواهد شد.

کد خبر 5677237

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha