اتوبوسرانی پایتخت تقویت خواهد شد

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران گفت: امیدواریم با توجه به تدابیری که در بودجه صورت گرفته است در حوزه اتوبوسرانی اقدامات قابل توجهی را انجام دهیم.

میثم مظفر رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به تدوین برنامه چهارم توسعه شهری، افزود: یکی از اقدامات صورت گرفته در سال گذشته گذشته تدوین برنامه چهارم توسعه شهری بود که این برنامه در تعامل با بخش‌های مختلف شهرداری تهران و کمیسیون‌های تخصصی تدوین شد.

وی درباره کیفیت این برنامه گفت: از نظر بنده این برنامه فاخر و شاید در ابعادی متمایز از برنامه‌های توسعه قبلی بوده است در این برنامه ۱۴۴ حکم رویکرد کمی، قابل سنجش و زمانبندی وجود دارد.

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران درباره تدوین بودجه سال ۱۴۰۲ گفت: تدوین بودجه یکی از مهمترین وظایف شورای شهر است که زمان زیادی را از کمیته بودجه گرفت و تلاش کردیم برای تدوین بودجه نسبت به تمام سازمان‌ها و مناطق ۲۲ گانه در حوزه پروژه‌ها ورود پیدا کنیم.

مظفر تصریح کرد: شاید فراتر از آنچه شورا باید ورود پیدا می‌کرد در موضوع بودجه وارد شدیم و در این زمینه کارهای تحولی را دنبال کردیم.

وی با اشاره به افزایش بودجه در حوزه حمل و نقل اظهار کرد: تقویت حوزه حمل و نقل عمومی یکی از مهمترین‌های اقداماتی بود که در بستر بودجه به ویژه در حوزه اتوبوسرانی به آن توجه شد و امیدواریم با توجه به تدابیری که در بودجه صورت گرفته است بتوانیم کار ویژه ای در این حوزه انجام دهیم.

کد خبر 5734151

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha