ارائه تراز مالی دانشگاه آزاد به مردم و مسئولان

رئیس دانشگاه آزاد گفت: تشکیل هیئت های امنای استانی و ارائه تراز مالی دانشگاه به عموم مردم و مسئولان از برنامه های جدید دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر عبدالله جاسبی صبح امروز در نشست مشترک تشکل های دانشجویی و اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با بیان این که برنامه های جدیدی را در هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در دست تهیه و اجرا داریم، خاطرنشان کرد: آینده دانشگاه آزاد اسلامی تضمین و مجموعه دانشگاه تقویت و قدرتمندتر از گذشته به حرکت ادامه خواهد داد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که صرفه جویی در تمامی بخشها باید مورد توجه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی قرار گیرد اظهار داشت: با توجه به نرخ کنونی تورم و افزایش قیمت ها طی دو سال گذشته، دانشگاه آزاد اسلامی افزایش شهریه نداشته است، بنابراین باید امر صرفه جویی به صورت جدی در دستور کار مجموعه دانشگاه قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فعالیت تشکل های دانشجویی و اساتید واحدهای دانشگاهی سراسر کشور گفت: خوشبختانه تشکل های دانشجویی و استادان دانشگاه آزاد اسلامی از هماهنگی و یکپارچگی خوبی برخوردار هستند و تا به امروز هیچ هزینه ای را به نظام تحمیل نکرده اند.

خط قرمز تشکلهای دانشگاه آزاد

جاسبی افزود: تشکل های دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، آزادانه فعالیت می کنند و مسئولان دانشگاه هیچ اعمال سلیقه ای در جریان فعالیت هایشان نمی کنند و تنها خط قرمز این تشکل ها مصوبات مراجع قانونی و شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی با بیان این که انتظار می رود تشکل های دانشجویی و استادان از کیان دانشگاه آزاد اسلامی دفاع کنند، تاکید کرد: مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی اعم از دانشجویان، استادان و پرسنل باید جلوی کسانی که در لباس دلسوزی و حمایت از دانشجو، دانشگاه را مورد حمله و تهاجم قرار می دهند، یکپارچه ایستادگی کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به موج جدید تخریب شخصیت ها و سیاه نمایی دستاوردهای نظام توسط برخی افراد و گروه ها گفت: افرادی امثال پالیزدار که با هدف ایجاد موج یاس و بدبینی، شخصیت های ارزنده نظام را تخریب می کنند، نسل دوم منافقین هستند.

جاسبی اظهار داشت: در حالیکه، قدرت های بزرگ جهانی متحد شده اند تا فشارها و تحریم های خود را در حوزه های مختلف بر جمهوری اسلامی بیفزایند، پس همگان باید در جهت وحدت و یکپارچگی گام بردارند.

وی افزود: متاسفانه افرادی که مستقیما از منابع استعماری و استکباری تغذیه می شوند و یا ناآگاهانه در خدمت آن ها قرار گرفته اند، سعی دارند میدان را به نفع دشمنان ملت ایران آرایش دهند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، فعالیت های تخریب کنندگان و گروه هایی نظیر باند پالیزدار را زمینه ساز برنامه های آمریکا و استعمارگران علیه نظام جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: وظیفه تمامی اقشار ملت ایران به ویژه دانشگاهیان و اهل قلم، حفظ یکپارچگی، هماهنگی و حرکت در مسیر خط حضرت امام (ره) و رهبری است.

وی اضافه کرد: جامعه دانشگاه آزاد اسلامی باید در شرایط کنونی بیش از پیش به روشنگری و آگاهی بخشی در خصوص دستاوردهای این دانشگاه بپردازند و این گونه حرکت های مذبوحانه و مذموم را خنثی کنند.

لزوم مبارزه با اراذل سیاسی

جاسبی خاطرنشان کرد: در حال حاضر به مانند اجرای طرح اراذل و اوباش که توسط نیروی انتظامی به صورت موفقیت آمیزی انجام شد باید طرح مبارزه با اراذل و اوباش سیاسی که عمده فعالیتشان تخریب و ایراد اتهام است در دستور کار قرار گیرد و به صورت فراگیر اجرا شود.

رئیس دانشگاه آزاد با تاکید بر این که دانشگاه آزاد اسلامی نیز مانند بسیاری از نهادها و شخصیت ها از تخریب بی نصیب نمانده است، گفت: تخریب کنندگان دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تحقق اهداف مخالفین نظام حرکت می کنند.

کد خبر 710964

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 10 =