همایش و نمایشگاه بین المللی توریسم اسلامی که از دیروز چهارشنبه 9 مرداد آغاز شده، به بررسی تهیه فهرستی از هفت شگفتی جهان اسلام می‌پردازد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسلام آنلاین، اماکنی که دارای جاذبه های زیبایی تاریخی، معماری، سنت و تمایز بوده و از نظر آموزشی و زیبایی شناسی دارای ابعاد جالب توجهی هستند در میان نامزدهای فهرست هفت شگفتی جهان اسلام قرار می گیرند.

این همایش که 11 مرداد ماه خاتمه می یابد از سوی شورای توریسم ملی مالزی برگزار شده که همکاری نزدیکی با انجمن اقتصاد جهان اسلام دارد.

داتوک احمد طالب برگزار کننده و رئیس همایش و نمایشگاه بین المللی توریسم اسلامی و از اعضای انجمن اقتصاد جهانی گفت: مسلمانان به سراسر جهان سفر می کنند که این امر می تواند به رشد صنعت توریسم جهان کمک قابل ملاحظه ای کند. از این رو مقامات کشورهای اسلامی نیز قرار است معیارهایی در خدمات و محصولات ضروری برای مهمان نوازی در جهان اسلام تعیین کنند تا به همان میزان کشورهای غیر اسلامی به رشد صنعت توریسم در جهان اسلام کمک کنند.

بررسی آینده توریسم اسلامی ، رسانه و توریسم اسلام، ازبکستان مرز جدید، سرعت صنعت توریسم تا سال 2020: جایگاه جهان اسلام، چشم انداز جهانی توریسم، کشورهای آسه آن و فراتر از آن، دیدگاه شخصیتهای آکادمیک از موضوعاتی است که شرکت کنندگان در این همایش مورد بررسی قرار می دهند.

کد خبر 724761

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =