تجدید چاپ 6 کتاب از محمدرضا سرشار

انتشارات سوره مهر 6 عنوان کتاب از محمدرضا سرشار را مجدداً منتشر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، "نردبان جهان"، "سگ خوب قصه ما"، "تشنه دیدار"، "گربه‌ای که می‌خواست خانگی شود"، "صدای تیر در گردنه" و "پیش از آنکه سرها بیفتد" عنوان کتابهایی از این نویسنده است که تجدید چاپ خواهند شد.

 سرشار درباره این کتابها گفت: سه عنوان کتاب "نردبان جهان"،"سگ خوب قصه ما" و"تشنه دیدار" هر کدام یک داستان مصور برای گروه سنی کودک ونوجوان هستند که در طرح تجمیع آثار نویسندگان از سوی انتشارات سوره مهر، پس از سالها تجدید چاپ می‌شوند.

وی ادامه داد:این سه کتاب سالها پیش منتشر شده و قرار است با تصویرگری جدید و امروزی و متناسب با داستانهای کتاب منتشر شوند.

سرشار گفت: کتاب دیگر با نام "گربه‌ای که می‌خواست خانگی شود" یک داستان خارجی است که ترجمه آن برای اولین بار در سال 76 برای کودکان منتشر شد و قرار است دوباره تجدید چاپ شود.

این نویسنده افزود: دو کتاب نیز برای مخاطب بزرگسال در دست چاپ دارم که یکی از آنها "صدای تیر در گردنه" نام دارد که ترجمه‌ای است از یک نویسنده قرقیز به زبان روسی که با ویرایشی مفصل به زبان فارسی ترجمه و در سال 76 منتشرشد و دوباره تجدید چاپ خواهد شد.

سرشار آخرین عنوان کتاب خود را "پیش از آنکه سرها بیفتد" عنوان کرد و اظهار داشت: "پیش از آنکه سرها بیفتد" یک کتاب 300 صفحه‌ای در نقد رمان "رازهای سرزمین من" از رضا براهنی است که در همان اوایل انتشار کتاب، در سال 70 در 11 هزار نسخه از سوی سوره مهر منتشر شد و مجدداً به دلیل انتشار دوباره این رمان تجدید چاپ می شود.

کد خبر 1051492

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha