۱۷ مدرسه تا پایان سال جاری توسط بنیاد برکت در خراسان رضوی ساخته می‌شود

مشهد- مدیركل آموزش و پروش خراسان رضوی گفت: درحال حاضر ۷ مدرسه در استان با مشاركت بنیاد بركت احداث شده است و تا پایان سال ۹۳، این تعداد به ۱۷ مدرسه خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جواد حسینی بعدازظهر یكشنبه در مراسم افتتاحیه ۴۰ مدرسه بنیاد بركت گفت: خراسان رضوی در حال حاضر ۱۵۰ هزار كلاس ۹۰ هزار معلم دارد، همچنین در این استان بالغ بر ۲۵ هزار هیئت مدیره وجود دارد كه نشان از این دارد كه وزارت آموزش و پرورش فصل مشترک مردم و حاکمیت است.

مدیركل آموزش و پرورش خراسان رضوی افزود: مردم خراسان رضوی در صدر خیرین مدرسه ساز وزارت آموزش و پرورش قرار داشته و ۸۰ درصد مدارس استثنایی و ۳۰ درصد مدارس عادی خراسان رضوی را همین عده ساخته اند.

 وی ادامه داد: درحال حاضر ۷ مدرسه در خراسان رضوی با مشاركت بنیاد بركت احداث شده است و انشاالله تا پایان سال ۹۳، این تعداد در سطح استان به ۱۷ مدرسه خواهد رسید.

حسینی گفت: بنیاد بركت یكی از مهمترین مجموعه ها در ساخت مدارس به شمار رفته و در ضمن یكی از هدایای رهبری به مناطق محروم نیز است كه باید این نعمت را شكر كرده و با تلاش و همت دو چندان بتوانیم در ارتقا آموزشی كشور نقش داشته باشیم.

کد خبر 2433128

برچسب‌ها

شهر خبر