چهارشنبه سوری جشن ملی است نه جنگ شهری

مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست با بیان اینکه چهارشنبه سوری جشن ملی است و نه جنگ شهری گفت: باید برای اصلاح اجتماعی و مدنی همت کنیم.

 به گزارش خبرگزاری مهر، محمد درویش با اشاره با بیان اینکه می دانیم که جنبش ها و پویشهای اصلاحی و اجتماعی نیازمند سالها کارزار و پیگیری است؛افزود: اما این را هم می دانیم که هر راهی با نخستین گام آغاز می شود.

وی از راه اندازی نخستین گام پویش اجتماعی چهارشنبه سوری جشن ملی است و نه جنگ شهری خبر داد و گفت:باید برای یک اصلاح اجتماعی و مدنی همت کنیم.

درویش با تاکید بر اینکه چهارشنبه سوری را از "جنگ شهری" به همان "جشن ملی" احیا و اصلاح کنیم گفت: ترقه و نارنجک را با قاشقزنی ایرانی جایگزین کنیم.

وی با بیان اینکه با برافروختن آتش در طشت و استانبولی، از تخریب آسفالت خیابان با نفت و آتش جلوگیری کنیم ، گفت: به جای مزاحمت و وحشت، لبخند و مهربانی و آجیل پخش کنیم.

مدیر کل آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست در ادامه درخواست کرد:  برای پویش اجتماعی "جشن ملی به جای جنگ شهری"  راههای دیگری که به ذهن شما می رسد را بنویسید و برای من، برای ما، برای همه ایرانیان و همه فرداهای بهتر ارسال کنید.

کد خبر 2520260

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =