تهیه‌کنندگی «هفت» را به اصرار معاون سیما برعهده گرفتم

بهروز افخمی سردبیر و مجری برنامه «هفت» درباره اضافه شدن تهیه‌کنندگی این برنامه به مسئولیت هایش عنوان کرد که این کار به اصرار پورمحمدی معاون سیما بوده است.

بهروز افخمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تغییر تهیه کننده برنامه «هفت» و اینکه مسئولیت برنامه به طور کامل به خود او سپرده شده است، گفت: نظر آقای علی اصغر پورمحمدی معاون سیما از همان ابتدا این بود که من تهیه کنندگی «هفت» را بر عهده داشته باشم و اصرار داشت که مسئولیت همه کارها را من بر عهده بگیرم تا نتوانم این مسئولیت را بر گردن دیگری بیاندازم و یا شخص دیگری را مقصر بدانم.

وی ادامه داد: البته پذیرفتن تهیه کنندگی این برنامه چندان تفاوتی برای من ندارد چون پیش از این هم، همه کارها بر دوش من بود و حالا چندان تفاوتی میان مسئولیت هایم وجود ندارد.

افخمی با اشاره به شرایط سنگینی که در این برنامه برایش فراهم شده است، تصریح کرد: تولید برنامه ای مثل «هفت» در ۱۵۰ دقیقه بسیار سنگین است و من شبانه روز مشغول به کار هستم. پخش زنده چنین برنامه ای بسیار راحت تر بود و تحویل برنامه ای تولیدی که بخواهیم فشرده، جذاب و آموزنده باشد خیلی سخت است. «هفت» اکنون مثل یک فیلم داستانی تدوین و تولید می شود، ما در طول هفته در حال گرفتن گفتگوها هستیم و آنها را به صورتی درمی آوریم که اصل قضیه در بازه زمانی کوتاه بیان شود.

سردبیر برنامه «هفت» درباره کنار رفتن سیدمحمدحسین رضوی از تهیه کنندگی این برنامه عنوان کرد: رضوی جوان فعال و پرخروشی بود اما برنامه های دیگری داشت و نمی توانست در سمت تهیه کنندگی این برنامه فعالیت داشته باشد و اتفاقا ما قرار است در آینده برنامه های دیگری با یکدیگر داشته باشیم.

تهیه کننده برنامه «هفت» در پایان درباره اینکه آیا نمی خواهد از شخص دیگری در تهیه کنندگی برنامه کمک بگیرد، گفت: باید فضا و موقعیت برنامه به نوعی تثبیت شود و لحن و فرم آن مشخص شود و من بعد از یک سال آن را به شخصی می سپارم که بتواند این کار را بر عهده بگیرد، به طور مثال شخصی مثل علی معلم را می پسندم که تهیه کنندگی برنامه را بر عهده بگیرد.

کد خبر 2959403

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =