مسئولان در رسیدگی به امور مردم به موقع ورود کنند

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه باید قانون محور اجرای امور باشد، گفت: امور مردم باید به وسیله مسئولان به درستی و به موقع برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی ظهر دوشنبه در دیدار با رئیس و اعضای بسیج ادارات خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب از اسلام است، اظهار کرد: اسلام نسخه عملی بشر بر اساس عدل است.

وی با اشاره به اینکه تا زمانی که جامعه بشری بر اساس عدل استوار نشود هرگز اصلاح نخواهد شد، افزود: انقلاب اسلامی ایران بر اساس اشاعه عدل و از بین بردن ظلم شکل گرفته است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه شهادت هدف نیست بلکه راه رسیدن به هدف است، گفت: هدف از جهاد در راه اسلام  پیاده شدن عدل و دین خدا است.

وی با اشاره به اینکه جنگ تنها بر جنگ نظامی اطلاق نمی شود، بیان کرد: دشمن از هر راهی وارد می شود و با زبان هنر، فضاهای مجازی، ایجاد شبهات و ایجاد تفرقه عمل می کند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه جامعه امروز بر اساس ادارت اسلامی مدیریت می شود، اظهار داشت: در ادارت باید گره از کار مظلومین باز کرد و از نفوذ، پارتی و هر آن چه غیر از خدا است جلوگیری شود.

وی با اشاره به اینکه هر کس هرجه غیر از خدا را ترجیح دهد باید منتظر عمل خود نیز باشد، تصریح کرد: با اعمال و رفتار خود باید پاسخ گوی خون شهدا باشیم.

 روحیه بسیجی دشمنان نظام را هراسان کرده است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امور مردم باید به وسیله مسئولین به درستی و به موقع برطرف شود، گفت: قانون اساسی ایران پیشرفته ترین قانون جهان است لذا باید بر محور قانون عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه امروزه مردم مشکلات زیادی دارند که بسیاری از آن ها به وسیله مسئولان برطرف می شود، اظهار کرد: اگر امور جامعه حساب شده و بر اساس قانون انجام شود هیچ مشکلی در جامعه اتفاق نخواهد افتاد.

آیت الله عبادی با بیان اینکه هر کس به هوای نفس و منافع خود عمل کند مشکلات جامعه را افزایش می دهد، افزود: وقتی در جامعه وحدت کلمه وجود داشته باشد دشمن هیچ جایی نخواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه هرجایی که بسیجی حضور داشته باشد آن مکان تامین شده است، بیان کرد: بسیج در هر نیازی که جامعه دارد شجره ای پر برکت است.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امیدواریم روحیه بسیجی در سنگرهای ادارات پایدار باشد، تصریح کرد: تا وقتی که روحیه بسیجی در جامعه وجود داشته باشد دشمن هراسان شده و ناکام خواهد ماند.

آیت الله عبادی ادامه داد: بسیجی انگیزه درونی بر اساس ایمان و رضای خداوند دارد که بزرگ ترین عبادتش حل امور مسلمانان است.

کد خبر 3773757

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 3 =