پس از بازگشت به سپاهان؛

کرانچار: نباید انتظار معجزه داشت/ خوشحالم به خانه‌ام برگشتم

شناسهٔ خبر: 3935993 -
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: تمام تلاشم را می کنم تا با این تیم نتیجه بگیرم اما در این فرصت باقی مانده نباید انتظار معجزه داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، زلاتکو کرانچار که امروز یکشنبه به عنوان سرمربی سپاهان جانشین عبدالله ویسی شد در این مورد گفت: خوشحالم این فرصت فراهم شد تا دوباره به خانه‌ام بازگردم.  امیدوارم در ادامه همکاری مجدد در 6-7 هفته باقیمانده تا آخر فصل بتوانیم نتایج مثبتی را رقم بزنیم. در صورتی که این همکاری شکل بگیرد.

کرانچار خاطرنشان کرد: سال‌هایی که در سپاهان بودم ،اثر عمیقی بر من بر جای گذاشت و نتایجی که کسب کردم، شیرین‌ترین و زیباترین خاطرات زندگی ورزشی من را شکل داد.

سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه چه قولی می‌تواند به هواداران بدهد، گفت: آنچه می‌توانم بگویم قول کار و تلاش زیاد خواهد بود که نتایجی بهتر از آن چه کسب شده است،‌رقم بخورد. شاید به قول شما نتوان انتظار معجزه داشت چون خود من هم چنین انتظاری ندارم.

کرانچار خاطرنشان کرد: قطعا امیدوار هستیم هواداران مانند همیشه همراه تیم، باشگاه و بازیکنان یک بدنه قدرتمند را مثل گذشته تشکیل دهند و هواداران تیم را روی شانه‌هایشان حمل کنند تا به نتیجه برسیم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 4 =