مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین:

ترویج فرهنگ ایثار شوهادت بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی است

شناسهٔ خبر: 4057855 -
قزوین- مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قزوین گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بهترین راهکار مقابله با تهاجم فرهنگی غرب و استکبار است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا حقایق پور در همایش رابطان ایثارگران دستگاههای اجرایی استان قزوین که روز یکشنبه با حضور غلامرضا یاوند عباسی مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، سعید شاهرخی معاون سیاسی امنیتی، فرخزاد معاون عمرانی استانداری، سرهنگ برزگر جانشین فرمانده سپاه استان، در سالن باغستان جهاد کشاورزی قزوین برگزار شد اظهارداشت: فعالیت های بنیاد شهید در امور فرهنگی و ترویجی است و باید در این مسیر با جدیت بیشتری گام برداریم.

وی اضافه کرد:در شرایطی که شاهد جنگ نرم دشمنان هستیم باید بتوانیم با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ضمن مقابله با تهاجم فرهنگی استکباری از ارزشها نیز دفاع کنیم.

مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان قزوین یادآورشد: استفاده از نمادهای ایثار و شهادت درفضای عمومی جامعه، ادارات و نهادها، برگزاری برنامه های فرهنگی و تروجی، دیدار مستمر از خانواده شهدا و ایثارگران و تکریم خانواده های ایثارگر از اموری است که باید از سوی رابطان ایثارگر ادارات جدی گرفته شود.

وی گفت:رسالت اصلی مادر بنیاد شهید توجه به امور فرهنگی وترویجی است و با استفاده از همه ظرفیت ها و دلسوزان و علاقمندان به خانواده شهدا باید در این راه با تلاش شبانه روزی گام برداریم.

حقایق پور در ادامه اظهارداشت: در استان قزوین بیش از سه هزار شهید والامقام، ۷ هزار جانباز مقاوم و ۶۶۵ آزاده سرافراز داریم و امیدواریم در خدمت به این بزرگواران موفق باشیم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 0 =