جداکردن سیمرغ جلوه‌های بصری و میدانی تصمیم درستی است/ ادامه یابد

رییس هیات مدیره انجمن جلوه‌های ویژه میدانی سینما تاکید کرد تصمیم سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر برای جدا کردن سیمرغ بهترین جلوه‌های ویژه میدانی و بصری تصمیمی درست و کارشناسانه بوده است.

ایمان کرمیان رییس هیات مدیره انجمن جلوه‌های ویژه میدانی سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدا کردن سیمرغ بلورین بهترین جلوه های ویژه میدانی و جلوه های بصری در فراخوان سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر گفت: سال ها این ۲ بخش از هم جدا بود و جدا جایزه می گرفتند، اما در دو سه سال اخیر بنا به مصلحت و یا سلیقه های شخصی دوستان این ۲ بخش با هم تلفیق شده بود.

وی افزود: در چند سال اخیر اتفاقات عجیبی برای بخش جلوه های ویژه میدانی و جلوه های ویژه بصری رخ داده بود برای مثال در یک سال جایزه ندادند و سال گذشته هم همه دیدند که چه اتفاقاتی در طول جشنواره برای بخش جلوه‌های ویژه میدانی سینما رخ داد.

کرمیان بیان کرد: ما در انجمن جلوه های ویژه میدانی از اتفاقی که امسال در فراخوان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر رخ داد، بسیار خوشحال هستیم زیرا نشان می دهد که دوباره به این بخش توجه می شود. از سوی دیگر به هر حال باید بپذیریم که جایزه گرفتن برای هرکسی جای خوشحالی دارد و باعث می شود که فیلم ها دیده می شود و از طرف دیگر دوستان و همکاران من تلاش می کنند که بهترین کار را ارایه دهند.

رییس هیات مدیره انجمن جلوه‌های ویژه میدانی سینما در پایان اظهار کرد: جداسازی سیمرغ بلورین بهترین جلوه های ویژه میدانی و جلوه های بصری اتفاق خوبی است که امیدوارم این کار ادامه داشته باشد و دوباره تلفیق نشود و در ایام جشنواره شاهد تغییر آن نباشیم.

کد خبر 4110057

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 14 =