امضای یادداشت تفاهم فرهنگی و رسانه‌ای حزب الله لبنان و رسانه ملی

شناسهٔ خبر: 4116350 -
در جریان سفر رییس رسانه ملی به بیروت یادداشت تفاهم فرهنگی و رسانه ای میان حزب الله لبنان و سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران امضا شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی صداوسیما، یادداشت تفاهم فرهنگی و رسانه ای در محل تلویزیون المنار به امضای حجت الاسلام سید هاشم صفی الدین معاون اجرایی حزب الله و عبدالعلی علی عسکری رییس سازمان صداوسیما رسید.

براساس این تفاهمنامه، همکاری های فرهنگی و رسانه ای میان حزب الله لبنان و سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران گسترش می یابد و دو طرف از ظرفیت های مختلف خود برای تقویت جبهه رسانه ای محور مقاومت استفاده می کنند.

رییس سازمان صداوسیما پیش از امضای این یادداشت تفاهم از بخش های مختلف شبکه تلویزیونی المنار بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های این شبکه آشنا شد.

ابراهیم فرحات مدیر شبکه المنار در این بازدید با اشاره به مسئولیت سنگین رسانه‌های جبهه مقاومت گفت: هم اکنون که جبهه مقاومت در میدان و عرصه نبرد پیروز شده است باید دقیق و درست این موفقیت در رسانه های ما منعکس شود و حتی بالاتر از آن باید خود رسانه های مقاومت موفقیتی بالاتر را در این زمینه رقم بزنند و جلوتر از این بروند.

وی افزود: امام خمینی (ره) این بذر را کاشت و علمدار و پرچم دار کنونی جبهه مقاومت مقام معظم رهبری امام خامنه ای است و در این راه ما خادم و سرباز هستیم.

علی عسکری نیز در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های حزب الله در عرصه رسانه ای تصریح کرد: قطعا این تلاش ها در پیشگاه خداوند متعال مأجور خواهد بود و به لطف خداوند خیلی از معادلات بین المللی را برهم زده است.

رییس رسانه ملی در پایان عنوان کرد: جبهه مقاومت باید در عرصه رسانه ای متفکر، هوشمند و خلاق شرکت کند و بداند که حرکت موثرش تاثیرات عمیق بین المللی دارد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 2 =