نماینده دامغان در مجلس:

۵گزینه برای سکان‌داری استانداری سمنان مطرح است/ خباز رفتنی شد

شناسهٔ خبر: 4119710 -
دامغان - نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خباز از استانداری سمنان خواهد رفت، گفت: پنج نامزد برای جایگزینی وی مطرح هستند.

ابوالفضل حسن بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره تعیین استاندار جدید سمنان، بیان کرد: این امر از چند روز قبل در دستور کار دولت و وزارت کشور قرارگرفته و گزینه برای این سمت پیشنهاد شده‌اند که مردم دیار قومس باید بدانند که در انتخاب آنها قطعاً شایستگی، کاردانی و تجربه در دستور کار خواهد بود.

وی با بیان اینکه تغییر استاندار سمنان را تائید می‌کنم، افزود: فردا مجمع نمایندگان مردم استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با موضوع تعیین استاندار جدید با رئیس مجلس شورای اسلامی جلسه ای خواهند داشت و از آنجا نیز جلسه ای مشترک با حضور وزیر کشور و معاون سیاسی وی در محل وزارت کشور است قطعاً صحبت از قطعی شدن گزینه برای استانداری نیز به میان خواهد آمد.

انتقاد ما به یکی از نمایندگان استان سمنان است

عضو مجمع نمایندگان استان سمنان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از رویه و روش یکی از نمایندگان استان با فشار و نفوذ در تعیین استاندار با گزینه موردنظر خود ابراز داشت: در این راستا به‌شدت مخالف این رویه و نظر وی هستیم که تحت تأثیر این روش و اقدامات قرار نخواهیم گرفت.

وی اضافه کرد: برای تعیین استاندار جدید نظر تمام نمایندگان باید موردتوجه قرار گیرد و با لابی‌گری و فشار بر مسئولان به‌شدت مخالف هستیم.

عضو خانه ملت گفت: هرچند تعیین استاندار برای هر استان از اختیارات دولت و وزارت کشور است ولی از نظرات و پیشنهاد نمایندگان استان نیز استفاده می‌شود و ما تا فردا باید منتظر بمانیم که ماحصل برگزاری جلسات بین نمایندگان استان سمنان با ریاست مجلس و وزیر کشور به کجا خواهد کشید و امیدواریم به یک جمع‌بندی خوب و مشترکی در این راستا دست پیدا کنیم.

حسن بیگی با تقدیر از خدمات و تلاش‌های محمدرضا خباز استاندار فعلی استان سمنان گفت: در طول چند سال حضور وی شاهد عدالت و توسعه متوازن در استان بوده‌ایم.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 12 =