محکومیت تصویب قانون قدس یکپارچه از سوی پارلمان صهیونیستی

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین، تصویب قانون قدس یکپارچه از سوی کنست رژیم اشغالگر را محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین در قبال تصویب پیش نویس قانون الحاق و حاکمیت رژیم صهیونیستی بر تمام شهرک های صهیونیستی در کرانه باختری و قدس شریف و تصویب قانون قدس یکپارچه از سوی کنست بیانیه ای صادر و این اقدام را به شدت محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

دبیرخانه تصویب پیش نویس قانون الحاق و حاکمیت رژیم صهیونیستی بر تمام شهرک های صهیونیستی در کرانه باختری و قدس شریف و تصویب قانون قدس یکپارچه از سوی کنست را به شدت محکوم و این اقدام را اعلام جنگ علیه ملت فلسطین یاد کرد.

علیرغم اقدام غیر قانونی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و مخالفت جامعه جهانی از جمله 14 عضو شورای امنیت و 129کشور عضو مجمع عمومی سازمان ملل و همچنین افکار عمومی جهان با این تصمیم دولت آمریکا، رژیم نامشروع صهیونیستی با استناد به این نقض آشکار دولت آمریکا و به خیال باطل خود با تصویب پیش نویس قانون الحاق و حاکمیت این رژیم بر تمام شهرک های صهیونیستی ساخته شده در کرانه باختری و قدس شریف و همچنین تصویب قانون قدس یکپارچه در کنست، تلاش بیهوده ای را برای مشروعیت بخشیدن به اقدام خودسرانه و غیرقانونی رئیس جمهور آمریکا انجام داده است.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی این سیاست افراطی و نژادپرستانه رژیم اشغالگر صهیونیستی و تعرض آشکار این رژیم به حقوق مشروع و مورد اتفاق جامعه جهانی پیرامون فلسطین را بشدت محکوم می نماید و همانگونه که مردم و مقامات فلسطینی و مقاومت اعلام نمودند این اقدام را اعلام جنگ به ملت فلسطین می داند.

بی تردید اینگونه اعمال رژیم نژادپرست صهیونیستی نه تنها تاثیری در اصل و ماهیت تعلق قدس شریف و سرزمین های اشغالی به سرزمین تاریخی فلسطین ندارد بلکه ملت فلسطین را در حصول حقوق خود از طریق گزینه مقاومت مصمم تر خواهد نمود و قدس شریف و فلسطین اشغالی به آغوش جهان اسلام برخواهد گشت.

کد خبر 4190652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =