ایران اسلامی آماده جهش بزرگ است

ساری - وزیر تعاون، کار و تعاون اجتماعی با رد پروژه انگاری انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی یک سنت و حرکت الهی بوده و ما برای جهش بزرگ آماده ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی در راهپیمایی 22 بهمن و در جمع مردم ساری با بیان اینکه مازندران همواره پشتیبان انقلاب اسلامی و اسلام بوده اند اظهار داشت: حضور نسل هاییاز دهه های مختلف در مراسم راهپیمایی 22 بهمن پرشور است.

وی با بیان اینکه فراموش نمی کنیم که چرا انقلاب کردیم اظهار داشت: ما در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی هستیم  اما عده ای بی شرمانه عده ای می گویند نباید جشن 40 سالگی انقلاب را گرفت و حضور حماسی در 22 بهمن، تودهنی به دشمنانی است که فکر می کنند ارتباط بین نسلی با انقلاب حذف شده است.

وی با تاکید بر اینکه مسیر ما در انقلاب مسیر و حرکت اصلی و درست بوده است افزود: برخی ها می خواهند نشان دهند که انقلاب پروژه بوده است درحالی که انقلاب اسلامی یک سنت و حرکت بوده است زیرا براساس قوانین طبیعی ادامه حضور رژیم شاه دیگر ممکن نبود.

ربیعی به استراتژی دو ستونه آمریکا در امنیت منطقه در رژیم قبل اشاره کرد و گفت: امروز ایران اسلامی پایه امنیت در منطقه است و اجازه نمی دهیم آمریکا، منطقه را اداره کند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اظهار اینکه غم و رنج مردم را درک می کنیم و صورت مسئله ای را پاک نمی کنیم اظهار داشت: ما آماده جهش بزرگ هستیم و پخش ناامیدی، بزرگترین خیانت در کشور است.

وی با بیان اینکه امروز ما شخصیت جهانی پیدا کرده ایم افزود: ما با کمک هم در سایه عقلانیت، سختکوشی و مدارا قادر به حل مسائل خواهیم بود.

وی با اظهار اینکه اقتصاد کوچک شده، واقعیت جامعه است گفت: ایران اسلامی در استراتژی چند ستونه با هیچ قدرتی نیست و می خواهد روی پای خود بایستد.

وزیر تعاون از پیش بینی 72 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال در کشور خبر داد و گفت: 330 میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال روستایی در استان مازندران درنظر گرفته شده است و در مجموع بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال در مزیت های مختلف پیش بینی شده است.

ربیعی با تاکید بر اینکه مازندران از مسافرگردی باید به گردشگری تبدیل شود گفت: بیش از دو هزار طرح و پروژه در استان مازندران اجرا شده است و باید اقتصاد خودر ا بزرگتر کنیم.

وی با بیان اینکه بیکاری دغدغه است، دو برنامه محدودکردن فقر مطلق و فراگیرکردن اشتغال خرد از برنامه های دولت برشمرد وگفت: باید به متن اول انقلاب برگردیم زیرا استقلال، آزادی و اسلامیت و جمهوریت رکن تداوم انقلاب اسلامی است.

وزیر تعاون با عنوان اینکه از استان های مهم کشور به شمار می رود تصریح کرد: مطمئن هستم وضع ما سال به سال بهتر می شود.

کد خبر 4224976

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =