استعفای بی سروصدای خانمِ شهردار از فدراسیون تنیس روی میز

شهردار منطقه هفت تهران که سه هفته پیش به عنوان نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز منصوب شد از سمت خود استعفا داده اما هیچ اطلاع رسانی در مورد آن انجام نشده است.

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از انتخابات سوال برانگیر ورزش طی ماه های گذشته، در فدراسیون تنیس روی میز و برای انتصاب نایب رئیس این فدراسیون انجام شد. بر این اساس و طبق حکم ۱۵ بهمن ماه وزیر ورزش، سمیه حاجوی شهردار منطقه هفت تهران به عنوان نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز منصوب شد.

در رابطه با این انتصاب غیر ورزشی سوالات و ابهامات زیادی مطرح بود. خبرگزاری مهر یک روز پس از انتصاب صورت گرفته، در گزارشی با عنوان «دلیل انتخاب شهردار منطقه هفت به عنوان نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز چیست؟» به این موضوع پرداخت. البته تلاش های انجام شده برای گفتگو با شخص سمیه حاجوی به نتیجه نرسید اما در این گزارش رئیس و دبیر فدراسیون با اشاره به دلایلی از تصمیم اتخاذ شده و انتصاب صورت گرفته حمایت کردند.

با همه این حمایت ها اما شهردار منطقه هفت از نایب رئیسی فدراسیون تنیس روی میز استعفا داده است. ظاهرا این کناره گیری چند روز پس از صادر شدن حکم وزیر ورزش برای حاجوی انجام شده اما هیچ گونه اطلاع رسانی در مورد آن انجام نشده است و همین مسئله جای نقد و سوال دارد.

در هر صورت استعفای نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز در حالی انجام شده که حمایت های زیادی از وی و در رابطه با حضورش در این فدراسیون شد. حتی رئیس فدراسیون در گزارش فوق تاکید داشت که «در پسِ این انتخاب هم ملاک هایی وجود داشته که در بستر زمان نتایج آنها مشخص خواهد شد. طبق اساسنامه، برای نایب رئیسی شرح وظایفی مشخص شده و نایب رئیس منتخب فدراسیون هم به نسبت این شرح وظایف، سابقه مدیریت دارد." در همین گزارش، دبیر فدراسیون هم تاکید داشت به اینکه «هدف از چنین انتصابی کمک گرفتن از پتانسیل های موجود برای توسعه تنیس روی میز است.»

با همه اینها مشخص نیست چرا نایب رئیس فدراسیون تنیس روی میز هنوز از راه  نرسیده، استعفا داد؟ اگر وی به هر دلیلی تمایلی برای این مسئولیت نداشت چرا آن را پذیرفت تا آنجا که منجر به حکم وزیر ورزش شود اما به فاصله چند روز، آن را نادیده گرفته و اعلام استعفا کند؟

سمیه حادوی شهردار منطقه هفت در گفتگو با خبرنگار مهر استعفای خود از فدراسیون تنیس روی میز را تائید کرد.

کد خبر 4239823

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 8 =