تبلیغات انتخاباتی از چهره آثار تاریخی لرستان پاک شود

خرم‌آباد- دادستان مرکز لرستان گفت: هنوز اثر تبلیغات انتخاباتی بر چهره آثار تاریخی استان ازجمله پل کشکان و صفوی دیده می‌شود که پاک‌سازی نشده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید رازانی صبح شنبه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با اشاره به اینکه خیلی از گردشگران برای بازدید از آثار تاریخی استان مراجعه می کنند اما هنوز آثار تبلیغات انتخابات روی آثار تاریخی وجود دارد، از جمله روی پایه های پل کشکان و صفوی، اظهار داشت: بعضی از این تبلیغات مربوط به انتخابات سه دوره قبل است که هنوز پاکسازی نشده است.

وی بر ضرورت پاکسازی آثار تاریخی بر اساس کار کارشناسی تاکید کرد و گفت: در بازدید هایی که از نمازخانه های بین راهی و نمازخانه های پمپ بنزین ها داشته ام، کارهایی انجام شده اما این وضعیت باید استمرار داشته باشد.

دادستان خرم آباد با بیان اینکه مسافران زیادی به ویژه در مرکز استان داریم که برای صرف غذا از کبابی ها استفاده می کنند، با دامپزشکی و مرکز بهداشت بازدید کرده ام این مراکز سرو غذا را، باید مواد اولیه این رستوران ها در قالب تیم های مشترک کنترل شود، تصریح کرد: در طول ایام عید نیز از این رستوران ها سرزده بازدید خواهم کرد.

رازانی با اشاره به اینکه ساماندهی ماشین های امداد خودرو باید در دستور کار باشد، باید نرخ ارائه خدمات آن ها مشخص باشد و کد داشته باشند، یادآور شد: نرخ های این خودروها بایدمشخص شود و روی شیشه آن ها نصب شود.

وی با اشاره به ورودی خرم آباد از طرف الشتر اظهار داشت: زنده فروشی گوسفند را در این ورودی داریم که باید ساماندهی شود، نخاله هایی نیز در این منطقه ریخته می شود که موضوع را پیگیری کرده ام و کسانی که این نخاله ها را ریخته بودند را مکلف کردم آن ها را جابه جا کنند.

دادستان خرم آباد افزود: نباید دیگر اجازه بدهید کسی در این منطقه نخاله بریزد، هرکس نخاله بریزد من دستور توقیف و اعزام خودرو آن به پارکینگ را می دهم.

وی با بیان اینکه شرکت نفت نامه ای نوشته بود که کسانی که کپسول ماشین ها را شارژ می کنند غیرمجاز هستند، در منطقه «کرگانه» این موراد را داریم، تصریح کرد: نامه نوشته ام که با همکاری دستگاه های ذی ربط فکری به حال این موضوع شود؛ قرار نیست کسی که سوپرمارکت دارد کپسول گاز را هم شارژ کند.

کد خبر 4253634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =