با برگزاری مجمع سالیانه انجمن عکاسان بحران، هیئت مدیره جدید این انجمن بر اساس رای‌گیری عکاسان انتخاب شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، در جریان برپایی مجمع سالیانه عکاسان بحران که در مجتمع فرهنگی هنری اسوه برپا شد، مجتبی آقایی، محسن شاندیز، سیدعباس میرهاشمی، جاسم غضبان پور و حجت الله سپهوند به عنوان اعضا جدید هیئت مدیره انجمن عکاسان بحران معرفی شدند و از حسن سربخشیان و امیرعلی جوادیان نیز به عنوان اعضا علی البدل هیئت مدیره نام برده شد.

در ادامه این رای گیری، مهدی منعم خزانه دار، راهب هماوندی بازرس و حسن غفاری به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند. رئیس هیئت مدیره انجمن عکاسان بحران همچنان مجتبی آقایی است و قرار است در هفته جاری با رای گیری مجدد در حضور اعضا انجمن، رئیس، نائب رئیس و دبیر انتخاب شوند.

آقایی در پاسخ به این انتقاد که چرا در این انجمن از حضور جوانان کمتر استفاده می شود، گفت: "انجمن عکاسان بحران انجمنی است که از بدو تاسیس تاکنون در کنار عکاسان جوان و پیشکسوت به فعالیت پرداخته است. در واقع این انجمن به سن اعضا خود نگاه نمی کند و آن را معیار فعالیت نمی داند. انجمن عکاسان بحران انجمنی حرفه ای تخصصی است که هدف آن جذب نیروها با پتانسیل قوی است که نسبت به سوانح کشور واکنش نشان می دهند. البته در اساسنامه انجمن حداقل سن 23 سال لحاظ شده، با این وجود انجمن عکاسان بحران 51 عضو دارد که نیمی از آنها را عکاسان جوان تشکیل داده اند."

کد خبر 433671

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =