در نشست‌های «۳۵-۲۰» جشنواره فیلم کوتاه تهران چه می گذرد

تیزر نشست‌های «۳۵-۲۰» سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیزر نشست‌های «۳۵-۲۰» سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران رونمایی شد.

مجموعه نشست‌های جشنواره که با عنوان «۳۵-۲۰» شناخته می‌شوند شامل ۲۰ نشست است که در چهار موضوع محوری رئالیسم، مینیمالیسم، فرمالیسم و تجربه‌گرایی تقسیم شده است و در هر کدام از اینها موضوعات هنر، سینما و فیلم کوتاه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرند.

روز جمعه ۱۸ آبان نخستین روز جشنواره از ساعت۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ ویژه نمایش فیلم‌های کوتاه رئالیستی خواهد بود سپس سعید عقیقی نشست تخصصی را با عنوان «باورپذیری در سینما» از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار می‌کند. «رئالیسم در هنر» عنوان نشست تخصصی دیگری است که از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ توسط عطاالله کوپال اجرا می‌شود. ۲ نشست دیگر با موضوع رئالیسم در سینما ساعت ۱۷ تا ۱۹ توسط منصور براهیمی و همچنین رئالیسم در فیلم کوتاه از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ توسط مهرداد اسکویی برگزار می شود. در دومین روز جشنواره از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۰:۳۰ نمایش فیلم‌های کوتاه مینیمالیستی خواهد بود سپس مجید شیخ انصاری نشست تخصصی سبک در سینما را از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار می‌کند. در این روز، نشست‌های تخصصی مینیمالیسم در هنر توسط علیرضا سمیع آذر از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰، مینیمالیسم در سینما با حضور سعید عقیقی از ساعت ۱۷ تا ۱۹ و مینیمالیسم در فیلم کوتاه توسط مجید برزگر از ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۱:۳۰ برگزار می شود.

سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و همچنین ایجاد رقابت سازنده بین فیلمسازان از ۱۸ تا ۲٢ آبان ۹۷ برگزار می شود.

کد خبر 4451510

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =