ملت ایران در میدان جنگ اقتصادی با سربلندی پیروز خواهد شد

ایلام -جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ملت ایران در میدان جنگ اقتصادی با سربلندی پیروز خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین سلامی صبح سه شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ایلام اظهار داشت:  استان ایلام  افتخار حماسه و دفاع از ارزشهای انقلاب اسلامی را در کارنامه خود دارد چرا که مردان و زنان سترگ این خطه مرزی در مرزهای شرف و دفاع جانانه ایستادند و مقاومت کردند.

وی گفت: همه مردم ایلام را به  سلحشوری  و مردانگی می شناسیم که اکنون میزبانی از زائران  اربعین  حسینی نیز  افتخاردیگری است که نصیب مردم این دیار شده است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با بیان اینکه ما در برهه ای خطیر و درخشان در تاریخ پرافتخار ایران  اسلامی قرار داریم، گفت: ملت ایران درحال ساختن شکوه استثنایی تاریخ درحال حرکت است و این ملت درطول ۴۰سال ازانقلاب اسلامی توانسته است کمر دشمنان قسم خورده نظام اسلامی را بشکند.

سردار سلامی به توطئه های مختلف استکبار در مقابله با جمهوری اسلامی پرداخت و تصریح کرد: دشمن درمرحله اول با به راه انداختن جنگ تحمیلی قصدداشت به دنیابفهمانند که باتکیه به اسلام وانقلاب نمی شود حکومت عدل اللهی تشکیل داد اما مردم باشورحسینی و باتابش نورولایت  در مقابل بدخواهان نظام ایستادند  و به جهانیان ثابت کردند در راه دفاع وحراست از آرمانهای انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

وی حرکت های آزادی خواهانه مردم منطقه را الهام گرفته ازحرکت انقلابی مردم ایران اسلامی و نقش ایمان در پیروزی این حرکت ها دانست و افزود: اگرجهان اسلام بادین وایمان درمقابل ستم زورگویان ایستاد تجربه ایمان ملت ایران است که پیروزی های مردم جهان اسلام رارقم زد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جنگ روانی دشمنان در سالهای اخیر را در راستای ضربه زدن به  اعتقادات و ارزشهای اسلامی ملت بزرگ ایران و براندازدی نظام اسلامی برشمرد که باحضور مردم و دوراندیشی و تیزبینی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بار دیگر دشمن زمین گیرشد.

سردار سلامی  سه مرحله، جنگ تحمیلی، جنگ نرم وبازی با احساسات مردم در عملیات روانی وفشارهای اقتصادی را از روش هایی برشمرد که دشمن در  مصاف ملت ایران ازابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به کار برده  است.

وی گفت: امروز ایران اسلامی به برکت رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری در این جنگ نابرابر و در میدان جنگ اقتصادی با سربلندی پیروز خواهد شد.

امروز در مراسمی با حضور سردار سلامی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سرهنگ پاسدار جمال شاکرمی فرمانده جدید سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام معرفی شد.

پیش از این سرتیپ ۲ پاسدار سید صادق حسینی به مدت ۱۰ سال و ۶ ماه عهده دار این مسئولیت بود.

کد خبر 4501065

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =