رئیس سازمان تبلیغات اسلامی از خبرگزاری مهر بازدید کرد

حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صبح امروز با حضور در خبرگزاری مهر با مدیران، کارکنان و خبرنگاران مهر دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدقمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی صبح امروز در خبرگزاری مهر حضور یافت. 

در ابتدای دیدار ریاست سازمان تبلیغات اسلامی با مدیران، کارکنان و خبرنگاران مهر، پس از پخش کلیپ معرفی خبرگزاری مهر، علی عسگری، مدیرعامل موسسه، ضمن خیر مقدم به ریاست سازمان تبلیغات اسلامی به معرفی مدیران و زیرمجموعه های خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز پرداخت. در ادامه، امیرحسن دهقانی، معاون خبر خبرگزاری مهر ضمن ارائه برخی آمارها و گزارش ها از وضعیت خبرگزاری مهر به دستاوردها و برنامه های گوناگون خبرگزاری اشاره کرد.

در ادامه و پس از استماع سخنان مدیران خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز، رئیس سازمان تبلیغات به ارائه سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام قمی، با بیان خداقوت به عوامل خبرگزاری مهر، گفت: من بعد از آمدن به سازمان تبلیغات اسلامی، بازخوردهای زیادی از مدیران ارشد نظام درباره خبرگزاری مهر دریافت کردم از مزیت ها و البته انتقادهایی که وجود داشت. ما اصرار داریم که مهر تقویت شود و اگر قرار باشد امروز نیرومندتر شویم باید معطوف به گام دوم انقلاب باشیم.

وی با بیان مضایق و کاهش بودجه سازمان تبلیغات در سال ۹۸ در کنار افزایش وظایف این سازمان، تأکید کرد که ان شاالله این مساله مانعی برای تقویت مهر ایجاد نخواهد کرد.

حجت الاسلام قمی بر تقویت و گسترش حوزه های اجتماعی و فرهنگی با توجه به تغییر ذائقه مخاطب و سوق به سمت تصویر تأکید کرد و گفت: ورود به بازی پیچیده رسانه ای امروز مستلزم هزینه و برنامه ریزی است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اهمیت دو نکته، مسأله محور بودن و سراغ مخاطب رفتن، گفت: یکی از دغدغه های جدی ما در سازمان تبلیغات، هم افزایی درونی اجزای خانواده سازمان تبلیغات است.

وی در پایان سخنان خود گفت: باید ببینیم از این بازوی رسانه ای انقلاب چگونه می توانیم استفاده بهینه تری داشته باشیم. امیدوارم خبرگزاری مهر ضمن حفظ استقلال خود، عزم و اراده برای برداشتن گام های محکمتر داشته باشد.

رئیس سازمان تبلیغات در ادامه ضمن بازدید از بخش های مختلف تحریریه خبرگزاری مهر، از نزدیک در جریان روند فعالیت دبیران و خبرنگاران قرار گرفت.

در این بازدید حجت الاسلام روح الله حریزاوی، معاونت آموزش و پژوهش سازمان، یاسر جلالی دستیار رئیس سازمان، سیدامیر جاوید مدیرکل روابط عمومی و علیرضا نادعلی مشاور و رئیس دفتر رئیس سازمان، حجت الاسلام قمی را همراهی می کردند.

کد خبر 4546464

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 7 =