ذلت آمریکا و عزت انقلاب را در جهان شاهد هستیم

بیرجند-سخنگوی ستادکل نیروهای مسلح بابیان اینکه انقلاب در چهار دهه گذشته با همه توطئه‌ها و مکرها پله‌های ترقی و اقتدار را طی می‌کند، گفت: امروز ذلت آمریکا و عزت انقلاب را در جهان شاهد هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار ابوالفضل شکارچی پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم گرامیداشت پنجم اردیبهشت ماه سالروز شکست مفتضحانه آمریکا در صحرای طبس اظهار کرد: خداوند دوباره این فرصت را در اختیار ما قرار داد تا بار دیگر قدرت لایزال الهی را به رخ دشمنان بکشیم و حقانیت و پیام انقلاب اسلامی را به دنیا برسانیم.

وی افزود: آمریکای جنایت کار که در هر جای عالم شرارتی صورت می‌گیرد حضور دارد همه نقشه‌های خود را به کار گرفت تا قبل از اینکه انقلاب و نظام اسلامی تشکیل شود حادثه‌ای را برای آن ایجاد کند.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قدرت پوشالی آمریکای جنایتکار که ابزار جنایت، قتل و خونریزی در همه دنیا بود در همین سرزمین شکسته شد.

سردار شکارچی عنوان کرد: ما این سرزمین را مقدس می‌دانیم چرا که مأموران خداوند به فرمان الهی بلایی سر آمریکایی‌ها آوردند که اشک رئیس جمهور وقت آمریکا را در آورد.

شیب سقوط آمریکا و پله‌های ترقی انقلاب اسلامی ایران

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته با همه توطئه‌ها و مکرها پله‌های ترقی و اقتدار را طی می‌کند، اضافه کرد: آمریکا شیب سقوط را در پیش گرفته و امروز ذلت آمریکا و عزت انقلاب را در جهان شاهد هستیم.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: انقلاب می‌رود که پرچم «یا مهدی» را در سراسر کاخ‌های ویران شده ظلم و ستم به اهتزاز در آورد.

وی با بیان اینکه ما در خط اقتدار به سرعت در حال حرکت هستیم و تحت تأثیر جنگ روانی دشمن قرار نمی‌گیریم، گفت: ذهن جوانان مخدوش نشود چرا که ما امروز در اوج قدرت و دشمنان در اوج ذلت به سر می‌برند.

سردار شکارچی افزود: آمریکا قریب به ۲۴۰ سال سابقه دارد و در این مدت ۴۷ جنگ را انجام داده که ۹۳ درصد تاریخ آمریکا را جنگ و خونریزی تشکیل می‌دهد و همواره تلاش آن‌ها این بوده پول این جنگ‌ها را از منابع مستضعفان عالم تأمین کنند.

وی با اذعان به اینکه مضحک است که آمریکایی‌ها خود را حامی حقوق بشر معرفی می‌کنند، گفت: مستضعفان عالم زیر چکمه‌های آمریکا له می‌شوند و آنها دم از حقوق بشر می‌زنند.

سخنگوی ارشد ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: وقتی ما دم از اقتدار دفاعی می‌زنیم اقتدار دفاعی برای سایر کشورهای دنیا است ولی ما اسرائیل را به عنوان کشور غاصب می‌شناسیم.

وی، اضافه کرد: جمهوری اسلامی قصد تعرض به هیچ کشور و هیچ چشم طمعی به همسایگان ندارد چراکه در ۴۰ سال گذشته این را به اثبات رسانده‌ایم.

سردار شکارچی با اشاره به اینکه در چهل سال گذشته انقلاب را تثبیت و توسعه داده‌ایم و تفکر بسیجی فراگیر شده است، افزود: امروز بسیجیان در کشورهای منطقه حضور دارند و با پیشانی بندهای یا زهرا (س) در مقابل دشمنان صف آرایی می‌کنند و نیازی به ما ندارند.

مقتدرانه در گام دوم انقلاب به عمر آمریکا پایان دهیم

وی گفت: در گام دوم انقلاب با سرعت و مقتدرانه باید به عمر آمریکا پایان دهیم و هرکس غیر از این عمل کند خیانتکار است.

وی بیان داشت: ما «رَبُّنَا اللَّهُ» را انتخاب کرده‌ایم و محکم پای آن ایستاده‌ایم و رگ‌های بدن خود را فدای این رَبُّنَا اللَّهُ کرده‌ایم و مطمئن هستیم همچون حادثه پنجم اردیبهشت ماه سال ۵۹ خداوند ما را یاری خواهد نمود و از چیزی نمی‌ترسیم.

وی با تاکید بر اینکه امروز از لحاظ مادی و معنوی به مراتب قوی‌تر از اول انقلاب هستیم، تصریح کرد: روزی ما برای یک نارنجک محتاج بیگانه بودیم اما امروز به هیچ بیگانه ای در مباحث تجهیزات نظامی نیازمند نیستیم.

شکارچی گفت: باید این پیام را به دشمنان، حامیان آنها و نسل‌هایی که تجربه انقلاب را نداشته اند و کسانی که هنوز اعتماد و اعتقاد قلبی به امداد الهی ندارند برسانیم که ما مقتدرانه پای انقلاب ایستاده ایم.

وی با بیان اینکه در طول ۸ سال دفاع مقدس در اوج فقر و محاصره و نداری جنگیدیم و امید می‌دادیم که انبارهای سلاح دشمن ذخایر ما خواهند بود، گفت: امروز هر آنچه که در عربستان و امارات ذخیره می‌شود در آینده ذخایری است که به دست مجاهدان اسلام خواهد افتاد و این سلاح‌های مرگبار بر سر سازندگان آنها خراب خواهد شد.

آمریکا از هیبت سپاه هراس دارد

سخنگوی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه ۴۰ سال مملو از فراز و نشیب پشت سر گذاشته شد، بیان داشت: اگر به هیبت انقلاب بنگریم می‌بینیم در تمام عرصه‌ها پیروز میدان‌ها بوده ایم چرا که کلمه «رَبُّنَا اللَّهُ» را با اخلاص گفته ایم.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان در ۴۰ سال گذشته گفت: امروز نیز دشمن از روی استیصال و ناتوانی هرچه را در چنبره دارد بیرون کشیده و تحریم‌ها، تهدید کشورها و تروریست خواندن سپاه پاسداران از جمله آنها است.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا از هیبت سپاه هراس دارد، گفت: امروز قدرت نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج به مراتب محکم‌تر از ابتدای انقلاب است و هر چه بخواهیم می‌توانیم تولید کنیم.

سردار شکارچی بیان کرد: اما تفاوت ما با آمریکایی‌ها این است که هر آنچه آنها تولید می‌کنند علیه مستضعفان عالم است و ما هرچه تولید می‌کنیم علیه مستکبران است.

کد خبر 4600030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =