پایان صبر استراتژیک ایران/دوران قاجار و پهلوی گذشته است

مسئول بسیج رسانه با بیان اینکه صبر استراتژیک ایران مقابل بدعهدی طرف‌های برجام به پایان رسیده است، گفت: آمریکایی‌ها تمام برگ برنده‌های خود را رو کرده‌اند و دستشان برای اقدام دیگری باز نیست.

مسعود بصیری مسئول بسیج رسانه در گفتگو با مهر، با اشاره به ضرب‌الاجل ۶۰ روزه ایران به طرف‌های برجام گفت: محدودکردن تعهدات برجامی ایران، پیام روشنی به طرف‌های مقابل بود تا بدانند که برای حفظ این توافق‌نامه باید اقدام عملی کنند و ایران مقابل بدعهدی‌ها ساکت نمی‌ماند.

وی افزود: این اقدام نخستین گام عملی برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا و انفعال اروپاست، مقابل خروج غیرقانونی آمریکا و کندی اروپایی‌ها در انجام تعهدات‌شان باید این اقدامات صورت می‌گرفت تا قاطعیت ایران نشان داده می‌شد.

مسئول بسیج رسانه با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری از ابتدا درباره بدعهدی آمریکایی‌ها هشدار داده بودند، گفت: اقدام ایران مناسب و سنجیده بود، باید بدانیم که خلاف جنگ روانی موجود قطعاً شرایط کشور سخت‌تر نخواهد شد، چراکه آمریکایی‌ها تمام برگ‌های برنده خود را رو کرده‌اند و دست‌شان برای اقدام دیگری باز نیست.

بصیری ادامه داد: صبر استراتژیک ایران برابر بدعهدی‌ها به پایان رسیده است. غربی‌ها باید بدانند که دوره پهلوی و قاجار گذشته و جمهوری اسلامی با اقتدار از منافع کشور دفاع خواهد کرد، دیگر دوره‌ای نیست که قدرت‌ها بتوانند خواسته‌های نامشروع خود را به ایران تحمیل کنند، چراکه ایران امروز در اوج اقتدار، توانایی پاسخ به هر تهدیدی را دارد، دشمنان نیز به این امر واقف هستند.

وی در پایان گفت: کاهش تعهدات برجامی ایران درصورت عمل نکردن طرف‌های مقابل به تعهدات‌شان باید ادامه یابد. این سیاست قطعاً جواب خواهد داد و توپ را در زمین طرف مقابل به ویژه اروپایی‌ها خواهد انداخت.

کد خبر 4612557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 14 =