تفهیم اتهامات جدید شهرام جزایری / آغاز تحقیقات برای شناسایی عوامل فرار جزایری

سخنگوی قوه قضائیه از تفهیم اتهامات جدید شهرام جزایری و ارجاع پرونده وی به مقامات امنیتی خبر داد .

 به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا جمشیدی سخنگوی قوه قضائیه اتهامات جدید شهرام جزایری را شامل فرار و خروج غیر قانونی بیان کرد و گفت : با ارجاع پرونده اتهامات جدید وی بررسی و تحقیقات گسترده آغاز شده است.

علیرضا جمشیدی گفت : قاضی اتهامات جدید را تفیهم کرده و تحقیقات در زمینه نحوه فرار و شناسایی عوامل و کسانی که در فرار وی نقش داشته‌اند در حال انجام است.

سخنگوی قوه قضائیه از تضعیف قوه قضائیه در مدت فرار شهرام جزایری انتقاد کرد و گفت : متاسفانه عده‌ای آگاهانه یا ناآگاهانه بدون این که از محتویات پرونده مطلع باشند با نقدهای غیرمنصفانه به تخریب یا تضعیف قوه قضائیه پرداختند.

وی همچنین از افرادی هم که با نقد منصفانه خود به کمک قوه‌ قضائیه آمدند قدردانی کرد.

بر اساس گزارش واحد مرکزی خبر، جمشیدی با اشاره به این که اعتماد مردم به قوه قضائیه به عنوان سرمایه اصلی نباید مخدوش شود افزود : قوه قضائیه مظهر اقتدار ملی کشور است و تضعیف آن به نفع مردم و کشور نخواهد بود.

سخنگوی قوه قضائیه افزود : از خطای احتمالی در فرار شهرام جزایری دفاع نمی کنیم اما این واقعه نباید به تضعیف این قوه و نظام منتهی شود.

وی دستگیری شهرام جزایری را نشان دهنده عزم قاطع نظام در برخورد با مفاسد اقتصادی دانست و در این زمینه از تلاش سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات تشکر و قدردانی کرد .

کد خبر 462739

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha