تحریم های ظالمانه آمریکا باعث انسجام بیشتر مردم ایران شده است

تبریز- نماینده مردم هشترود و چاراویماق در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم های آمریکا علیه کشورمان گفت: تحریم های ظالمانه آمریکا باعث انسجام بیشتر مردم ایران شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید حمزه امینی ظهر امروز جمعه در سخنرانی راهپیمایی روز قدس هشترود گفت: وحدت و انسجام مسلمانان در تمام جهان نابودی اسراییل را به دنبال خواهد داشت.

وی ادامه داد: امریکا و فرزند نامشروع آن اسراییل با حمایت بعضی از کشورهای عربی اقدامات خصمانه ای انجام می دهند ولی باید بدانند که خون این مظلومان در یمن و دیگر کشورهای مظلوم در زمین نخواهد ماند و مسلمانان با اتحاد و یکپارچگی هرچه تمام تر با مشت محکم بردهان یاوه گویان خواهند زد.

وی با اشاره به اینکه امریکا خود را کد خدای جهان معرفی می کند، گفت: ما نیز اعلام می کنیم ملت مسلمان ایران نیز ناخدای کشتی وحدت مسلمین است و با حمایت از مسلمانان جهان و مظلومان یک لحظه از حمایت انان دست برنخواهد داشت و خیال کدخدایی امریکا را با نابودی اسراییل رقم می زنیم.

امینی با اشاره به حمایت برخی ازکشورهای عربی ازرژیم اشغالگر اسراییل ازجمله عربستان نیز گفت: امریکا چنانچه خودش نیز گفته است عربستان را به خاطر پولش می خواهد و مثل گاوی شیرده او را می دوشد و بعد ازانکه پولش تمام شد به حال خود رها خواهد شد وانگاه حال عربستان دیدن دارد.

نماینده مردم هشترود وچاراویماق در ادامه به قدرت نظامی ایران نیز گفت: اگر امریکا از توان نظامی ایران خبرنداشت خیلی وقت پیش به ایران حمله می کرد ولی انها می دانند که تحریم هایی که علیه مردم ایران انجام داده اند باعث شده است که مردم ایران منسجم ترشده و با وحدت شعار ما می توانیم را جامه عمل پوشانده است.

کد خبر 4630239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =