اغلب پروژه‌های نیمه‌تمام نوسازی مدارس در سطح کشور فعال شدند

بوشهر - معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: اغلب پروژه‌های نیمه‌تمام نوسازی مدارس در سطح کشور فعال شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرالله رخشانی‌مهر عصر چهارشنبه در بازدید از پروژه‌های نیمه تمام آموزش و پرورش شهرستان گناوه گفت: سفرهای دوره‌ای برای بررسی پروژه‌های حوزه عمرانی وزارت آموزش و پرورش در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: در سال ۹۸ برای بازدید از پروژه‌ها مناطق و استان‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم که از نزدیک آنها را بررسی کنیم و اولین سفر استانی ما در سازمان نوسازی مدارس کشور به استان بوشهر اختصاص یافت.

وی افزود: یکی از عمده کارهای ما در سال ۹۷ و ۹۸ اتمام پروژه‌های نیمه تمام سازمان نوسازی مدارس است و تعداد زیادی پروژه نیمه تمام تا قبل از سال ۹۷ داشته‌ایم که خوشبختانه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و جذب اعتبار مناسب در سال ۹۷ که دولت در نظر گرفت روند رو به رشدی داشته‌ایم.

رخشانی مهر تصریح کرد: حدود ۱۱۰ درصد تخصیص اعتبار سازمان نوسازی مدارس کشور بود که با این تخصیص اعتبار مناسب تلاش کردیم که بیشتر پروژه‌های نیمه تمام را فعال کنیم و این اتفاق در استان‌های مختلف افتاده است.

رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشور اظهار داشت: در حوزه گناوه بازدید از یک استخر دانش آموزی نیمه تمام داشته‌ایم که یکی از اولویت‌های اصلی ما در سال ۹۸ تکمیل این پروژه خواهد بود.

وی بیان داشت: در این بازدید اعتباری از سوی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به استخر دانش آموزی گناوه تخصیص داده شده که طی دوره دوساله تکمیل خواهد شد و روند تکمیلی این پروژه در دو فاز خواهد بود که فاز اول سفت کاری و کار ساختمانی و فاز دوم کارهای تاسیساتی است که مناقصه فاز اول به زودی انجام خواهد گرفت.

کد خبر 4652039

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 11 =