نفوذی های انگلیس همواره جنبش های آزادیخواهی را باشکست مواجه کردند

تهران- امام جمعه کن گفت: نفوذی های انگلیس همواره جنبش های آزادیخواهی را باشکست مواجه کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا نصرتی در خطبه‌های نماز جمعه کن طی سخنانی گفت: هدف دشمن از اول انقلاب نا امیدکردن و بردن جوانان به سمت بی تقوایی است.

وی افزود: تقوا در اجتناب از نا امیدی دشمن نقش مهمی دارد، دشمنان در راه مدرسه، دانشگاه، کسب و کار سعی دارند با پراکنده کردن الفاظ ناامید کننده مردم و به خصوص جوانان را از آینده این کشور ناامید کنند.

امام جمعه موقت کن اضافه کرد: در واقع دشمن با نا امید کردن مردم و جوانان قدرت فکر جوانان را گرفته و مانع وجود جوانان در پیشرفت کشور و اجتماع اسلامی شده که این خود یک منکر است و تقوا می‌تواند در این امر مراقبت کند.

نصرتی درادامه تصریح کرد: وقتی زبان تهدید نتیجه نمی‌دهد، دشمنان سوخت رسانی به کشتی‌های ایرانی در برزیل را هدف قرار می‌دهند و بعد از آن تهدید ایران به واردات صورت می‌پذیرد.

وی افزود: دادگاهی در برزیل به شرکت نفت پتروپارس به علت عدم رعایت تحریم آمریکا که به نفتکش ایران سوخت رسانی کرده است، دستور می‌دهد که سوخت کشتی‌های ایرانی را تأمین کند، البته پیش از این ایران تهدید کرده بود، در صورت عدم تأمین سوخت کشتی‌های ایرانی کشور ایران از سوی دولت برزیل واردات ذرت از این کشور را متوقف خواهد کرد.

نصرتی گفت: مردم ایران بدانند، نهضت جنگل در شمال و قیام رئیسعلی دلواری در جنوب را دشمن شکست نداد، بلکه نفوذی‌های انگلیسی این عزیزان را شهید کردند و مردم باید توجه داشته باشند، تاریخ مبارزات ما با استعمارگواه این است که هیچ وقت از روبرو ملت ایران تیر نخورده است و هر بار مبارزات مردم علیه استعمار جدی شده ما به خودمان باخته ایم و از پشت ما را زده اند.

کد خبر 4676604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =