آقای غلامی! با نمایندگان حامی فتنه به صورت شفاف مرزبندی کنید

دانش آموختگان دانشگاه امام صادق (ع) در نامه ای تأکید کردند: آقای غلامی!چند روزی است جریان فتنه علم دلسوزی و حمایت از حضرتعالی را بر دوش گرفته،بطور شفاف با این جریان مکار مرزبندی کنید.

به گزارش خبرگزاری مهر، جمعی از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق(ع) در نامه ای خطاب به علی غلامی نامزد حقوقدانی شورای نگهبان از او خواستند نسبت به هجمه جریان تندور به این نهاد مقدس بی تفاوت نبوده و با نمایندگان حامی فتنه مرزبندی شفاف کند.

متن کامل این نامه سرگشاده بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر عزیز جناب آقای دکتر غلامی

خبر معرفی جنابعالی و آقای دکتر طحان نظیف که هر دو از فرزندان شایسته دانشگاه امام صادق علیه السلام می‌باشید، به مجلس شورای اسلامی برای حقوقدانی شورای نگهبان موجب مسرت و شادی مان شد و ایثار و فرصت شناسی آگاهانه جنابعالی در انصراف به موقع برای هموارتر شدن راه ورود برادر و رفیقتان به شورای نگهبان موجب خوشحالی و اعتلای جایگاه حضرتعالی در میان علاقه‌مندان به شما گردید. این بصیرت و لحظه شناسی وقتی برایمان آشکارتر شد که دیدیم فاصله آرای دکتر طحان نظیف با آرای نفر چهارم تنها ۶ رأی بوده و در صورت حضور همزمان هر دو برادر در این رقابت - با توجه به سبد مشترک آرای تان - بی تردید هیچ کدام موفق به کسب نصاب لازم نشده و هر دو از حضور در این جایگاه خطیر باز می ماندید، هرچند که از عمق وجود دوست داشتیم هر دو بزرگوار در کنار هم به عنوان حقوقدانانی انقلابی در نهاد مقدسی چون شورای نگهبان به انجام تکلیف می پرداختید.

اما نقل قول های عجیب برخی نمایندگان حامی فتنه از حضرتعالی و میدان داری آنها در تاخت و تاز به شورای نگهبان موجب بهت و تعجب مان گردید. برای ما که در جریان واقعیت قرعه کشی آن روز قرار گرفته ایم و تمایل و عزم جنابعالی برای جلوگیری از شکست آرا میان شما و دکتر طحان نظیف را می‌دانیم هرگز ادعای نمایندگان حامی فتنه در غیر ارادی بودن تصمیم شما قابل قبول نیست. ما می‌دانیم جنابعالی به انصراف شفاهی نیز اکتفا نکرده و با انصراف کتبی راه بهانه جویی را از فتنه گران در آن لحظات سرنوشت ساز بستید. ما می‌دانیم این تصمیم جنابعالی چطور نقشه های آنان را برای حذف دو حقوقدان انقلابی و ایجاد فرصت برای نفر پنجم برهم زد و موجب خشم و عصبانیت آنان شد. ما می‌دانیم خناسان سعی در ممانعت از اقدام هوشمندانه جنابعالی و شکست آرا به نفع رقیب داشتند اما شما زیر بار نرفتید.

استاد گرانقدر حقوق، جناب آقای دکتر غلامی

اکنون که چند روزی است جریان فتنه علم دلسوزی و حمایت از حضرتعالی را بر دوش گرفته و مطالبی را به نقل از شما در فضای مجازی منتشر نموده که با استقبال شبکه سلطنتی بی بی سی و بلندگوهای فتنه و دروغ آنلاین ها روبرو شده است لازم است بطور صریح و شفاف با این جریان مکار مرزبندی کرده و از آنها تبری جویید.

بر ما که مواضع سیاسی و اعتقادی شما در طول سالهای متمادی می‌دانیم و حمایت جدی جنابعالی را از دکتر احمدی نژاد، دکتر سعید جلیلی و حجت الاسلام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۸۴، ۹۲ و ۹۶ دیده ایم و سخنان تبیینی شما در دفاع از ولایت فقیه و حجاب را شنیده ایم، هرگز پذیرفته نیست که امثال علی مطهری و محمود صادقی که زبان دراز در حمله به رهبری، سپاه و شورای نگهبان دارند و بطور مستمر از جریان فتنه و سران آن دفاع می‌کنند و بر طبل تقلب در انتخابات ۸۸ می‌کوبند و همواره به دنبال حاشیه سازی برای کشور و نظام هستند و هیزم برای آتش دشمن فراهم می‌کنند، سخنگویی جنابعالی کرده و مدعی شما شوند. مطمئناً این دو نفر که بکلی مواضع فکری سیاسی متفاوتی از شما دارند، دلسوز شما نبوده و انصراف شما را دستمایه مطامع سیاسی گذشته خود در تخریب نهاد مقدس شورای نگهبان - که روزگاری پدر مهربان مان مرحوم آیت الله مهدوی کنی در آن عضویت و بر تقویت و احترام به آن همواره تأکید داشتند - قرار داده اند. کافی است نگاهی به سوابق آنان بفرمائید، کارنامه سیاهشان خود گویاست.

مروج آثار شهید مطهری و علامه طباطبائی، جناب آقای دکتر غلامی

ما اکنون برای آینده علمی و سیاسی شما نگرانیم. شما ذخیره ای برای گام دوم انقلاب و روزهای سخت تر هستید، دانشجویانی که در راه مرجعیت علمی و تربیت اسلامی میخواهند قدم بردارند به کمک و راهنمایی شما نیازمندند و رفتار سیاسی تان را در این لحظات مهم تماشا می‌کنند. نسبت هایی که نمایندگان فتنه به شما میدهند به حیثیت علمی و حقوقی شما لطمه میزند و شما را فردی مسلوب الاراده، ضعیف النفس و قدرت طلب می نمایاند. بر ما که شخصیت والا و روح بزرگ شما آشناست، تحمل این سخنان غیرممکن و غیرقابل باور است.

اینک سکوت شما باب سوء استفاده بدخواهان را باز گذاشته و به عقده گشایی آنان دامن زده. نهادی که قرار بود با حضور جنابعالی استوارتر باشد، اکنون مورد هجمه و تخریب قرار گرفته است، نسبت به این مسئله بی تفاوت نباشید و خود را از دامن حامیان دروغین و جریان تندور مجلس برهانید. خود را هزینه جریانات سیاسی نکنید و بهای تسویه حساب های سیاسی آنان نباشید.

والسلام علیکم و رحمه الله

جمعی از دانش آموختگان دانشگاه امام صادق (ع)

کد خبر 4680335

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 15 =