اعتقادی به تیم داری در شهرداری قرچک ندارم

قرچک- شهردار قرچک گفت: اعتقادی به تیم داری در شهرداری قرچک ندارم، اما وظیفه ما حمایت از همه تیم های ورزشی فعال در قرچک است.

به گزارش خبرنگار مهر، محسن خرمی شریف در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت روز خبرنگار و در شهرداری قرچک برگزار شد، در خصوص تیم داری شهرداری قرچک در لیگ های ورزشی گفت: بنده اعتقادی که شهرداری قرچک تیم داری کند، ندارم، اما وظیفه شخص خود و شهرداری می دانم، که از تمام تیم های ورزشی قرچکی حمایت کنیم.

وی افزود: فوتسال قرچک برند است و وظیفه ما در حمایت از فوتسال خیلی فراتر از رشته های ورزشی دیگر است.

شهردار قرچک گفت: در واگذاری تیم فوتسال قرچک بی مهری های زیادی به شهرداری و شورای شهر شد، تیم فوتسال مقاومت قرچک یک تیم لیگ یک بود، که اگر به لیگ برتر رفت و حرفی برای گفتن داشت، با حمایت شهرستان قرچک شد.

خرمی شریف افزود: واگذاری تیم فوتسال مقاومت قرچک از اسفند ۹۷ کلید خورده بود، اما ما اردیبهشت ۹۸ و در جلسه ای که فرماندار برای تصمیم گیری حمایت از تیم مقاومت قرچک برای لیگ سال جدید برگزار شد، متوجه شدم، ما آمده بودیم، که بگوییم، چقدر می خواهیم، کمک کنیم، چقدر کمک کردیم و ... اما فهمیدیم، از اسفند ماه قصد واگذاری تیم بوده است.

وی افزود: اگر هر شهروند و یا ورزش دوستی شهرداری و شورای شهر قرچک را در واگذاری تیم فوتسال متهم می کند، بیاید و مستندات موجود ما را ببیند، که ما برای خرید این تیم که توسط همین مردم و جوانان همین شهر قرچک تیم لیگ برتری شده بود، تصمیم جدی داشتیم.

شهردار قرچک گفت: ما سعی کردیم این تیم را نگه داریم، اما نشد و مقصر ما و شورای شهر نبودیم، اما تیم از قرچک رفت و قولی در خصوص خرید تیم دادیم و همچنان در حال پیگیری هستیم.

کد خبر 4687162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 10 =