انتصاب اعضای شورای قرآن و معارف در معاونت صدا

معاون صدای رسانه ملی در احکام جداگانه‌ای دبیر و اعضای حقیقی و حقوقی شورای قرآن و معارف معاونت صدا را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در احکام صادره حمید شاه آبادی، مجتبی ایزدی، مدیر شبکه رادیویی قرآن به عنوان دبیر شورا و علیرضا بکایی، سید باقر پیشنمازی، حجت‌السلام والمسلمین اسدالله طاهر رضی و محمد حسین سعیدیان به عنوان اعضای حقیقی و همچنین احمد ابوالقاسمی مشاور قرآنی معاون صدا و محسن کاویانی سرپرست شبکه رادیویی معارف به عنوان اعضای حقوقی این شورا منصوب شدند.

در حکم معاون صدای رسانه ملی خطاب به دبیر این شورا، احصا و تدوین سیاست‌های اصلی و جهت‌گیری‌های کلان معاونت صدا در حوزه قرآن و معارف مبتنی بر منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی و مصوبات شورای عالی سیاستگذاری سازمان اشاره شده است.

در حکم صادره معاون صدای رسانه ملی، وظایف این شورا در ۳ بند و بر مبنای ارائه ایده و قالب‌های نو و بر اساس هماهنگی و هم‌افزایی شبکه‌های گوناگون رادیویی در قالب برنامه‌سازی با استفاده از حوزه‌های مختلف مورد تأکید قرار گرفته است.

مجتبی ایزدی دبیر شورای قرآن و معارف معاونت صدا هم درباره تشکیل این شورا به روابط عمومی معاونت صدا گفت: نظام حاکمیتی ما مبتنی بر معارف اسلامی و قرآنی است و انتظار این است که برنامه‌های شبکه‌های صدا و سیما در تعارض با این معارف نباشند.

کد خبر 4708466

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 2 =