دوره مجازی حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهیدبهشتی راه اندازی می شود

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی از راه اندازی دوره مجازی برای ترم آینده تحصیلی خبرداد و گفت: از ترم آینده علاوه بر کلاس حضوری، فعالیت مجازی حوزه را نیز آغاز می کنیم.

علی صدیقی پاشاکی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی برای ترم اول سال تحصیلی جدید ثبت نامی از دانشجویان جدید  نخواهد داشت.

وی دلیل عدم ثبت نام ورودی جدید را ساماندهی فعالیت های عقب مانده حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی عنوان کرد و افزود: قرار است فعالیت های گذشته را ساماندهی کرده و از ترم دوم سال تحصیلی پذیرش دانشجوی جدید داشته باشیم.  

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی خاطرنشان کرد: مقداری از عقب ماندگی فعالیت های حوزه مربوط به خدمات جهادی است که دانشجویان حوزه پیگیری می کنند و این خدمات زمان بر و سنگین است که باید ساماندهی شود.

وی افزود: طرح های جهادی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مانند طرح های جهادی بسیج دانشجویی جنبه اجرایی نداشته بلکه بیشتر فکری، علمی و فرهنگی است و اکنون تمرکز ما برروی «جهاد علمی فکری و فرهنگی» است.

وی در ادامه از راه اندازی دوره مجازی برای ترم آینده تحصیلی خبرداد و گفت: از ترم آینده علاوه بر کلاس حضوری، فعالیت مجازی حوزه را نیز ساماندهی کرده و دوره مجازی برگزار خواهیم کرد.

صدیقی پاشاکی یادآورشد: علاوه بر دانشجویان حوزه علوم اسلامی دانشگاه شهید بهشتی دانشجویان دیگر دانشگاه ها که مایل باشند از فعالیت و محتوای حوزه دانشگاه شهید بهشتی استفاده کنند می توانند از دوره مجازی مذکور استفاده کنند.

کد خبر 4728656

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 3 =